Gå til hovedindhold

Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh

Pris fra 376 krtil 589 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 213 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 320 kr 30. maj

Sammenlign priser på Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA LCD Ultra Fast Charger+ incl. 4 Batt. 2100 m
376 kr
Til butik
VARTA LCD Ultra Fast Charger+ incl. 4 Batt. 2100 m billede

Produktinformation

0,25 time batterioplader, (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type, NiMH, 2100 mAh

Produktspecifikationer

Mærke: VARTA
Kategori: Batteri
Artikel nr.: 57685101441
EAN: 4008496988273
Varenr.: 2841590
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh
383 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+
384 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta LCD Ultra Fast Charger AA/AAA
529 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader med LCD - VARTA Ultra Fast, AA/AAA, AC
-2%539 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader med LCD - VARTA Ultra Fast, AA/AAA, AC
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LCD Ultra Fast Charger AA/AAA inkl
-13%589 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK376 kr415 krKøb
2CS MEGASTORE DK383 kr422 krKøb
3CompuMail DK384 kr384 krKøb
4Teknikproffset DK529 kr588 krKøb
5Boligcenter DK539 kr539 krKøb
6Vivas DK559 kr638 krKøb
7Estore DK589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh

PriceData har fulgt prisen på Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh i 182 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Varta LCD ULTRA FAST CHARGER+ - 0,25 time batterioplader - (for 4xAA/AAA) + AC-strømadapter + bilstrømsadapter 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026376 kr56 kr (18%)
30. maj 2026320 kr2 kr (1%)
29. maj 2026322 kr2 kr (1%)
28. maj 2026324 kr2 kr (1%)
26. maj 2026326 kr2 kr (1%)
25. maj 2026328 kr2 kr (1%)
24. maj 2026330 kr2 kr (1%)
23. maj 2026332 kr2 kr (1%)
22. maj 2026334 kr2 kr (1%)
21. maj 2026336 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret