Gå til hovedindhold

Vikan Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande

Vikanskum & spandeEAN: 5705020933738
Pris fra 1.074 krtil 1.329,4 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 255,4 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1074 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Varmtvandsslange, 1/2" (Q), 20000 mm, Blå
-35%1.074 kr
Før 1.661,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Varmtvandsslange, 1/2" (Q), 20000 mm, Blå billede

Produktinformation

Denne varmtvandsslange er ideel til rengøring med vand op til 70 ° C. Den har et 1/2” Q-koblingshus i begge ender. Hanenippel, 880700 til vandhane medfølger til 1/2”-, 3/4”- og M22x1-gevindtyper. Kan anvendes med følgende Vikan Q-nipler: 880700, 88...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020933738
Varenr.: 591129
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande
-20%1.329,4 kr
Før 1.661,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande billede

Produktinformation

Varmtvandsslange 1/2" Q 20 m, blå Denne varmtvandsslange er velegnet til professionel rengøring med varmt vand op til 70 °C. Slangen har et 1/2" Q-koblingshus i begge ender og sikrer hurtig og sikker tilkobling til kompatibelt rengøringsudstyr. Der medfø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: skum & spande
EAN: 5705020933738
Varenr.: 55003547664760

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.074 kr1.074 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.329,4 kr1.329,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande

PriceData har fulgt prisen på Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.074 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.283 kr.

Den nuværende pris på 1.074 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Varmtvandsslange, Nito, 20m, blå, gummi - 20 meter | Forstøver, skum & spande | Afløb | Forstøver-skum & spande de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.074 kr255,4 kr (19%)
30. maj 20261.329,4 kr253,4 kr (24%)
24. maj 20261.076 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.077 kr252,4 kr (19%)
22. maj 20261.329,4 kr252,4 kr (23%)
20. maj 20261.077 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.078 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.079 kr250,4 kr (19%)
14. maj 20261.329,4 kr250,4 kr (23%)
12. maj 20261.079 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret