Gå til hovedindhold

Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm

VanguardEAN: 4719856248523
Pris fra 2.053 krtil 2.257 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.049 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2053 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vanguard VEO SELECT 55BT BK bagage Trolley Blød skal Sort
2.053 kr
Til butik
Vanguard VEO SELECT 55BT BK bagage Trolley Blød skal Sort billede

Produktinformation

Vanguard VEO SELECT 55BT BK. Bagagetype: Trolley, Skal type: Blød skal, Produktets hovedfarve: Sort. Indvendige mål (B x D x H): 311 x 158 x 444 mm, Højde: 558 mm, Bredde: 358 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Vanguard
Artikel nr.: VEO SELECT 55BT BK
EAN: 4719856248523
Varenr.: 998405822
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm
2.257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.053 kr2.053 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.257 kr2.257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm

PriceData har fulgt prisen på Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm i 163 dage. Laveste pris i perioden er 2.048 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 2.055 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.051 kr.

Den nuværende pris på 2.053 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Vanguard VEO SELECT 55BT BK, Trolley, Blød skal, Sort, 4 hjul, Baglomme, Frontlomme, Sidelomme, 311 x 158 x 444 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.053 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.055 kr2 kr (0%)
10. maj 20262.053 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.052 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.053 kr1 kr (0%)
20. mar. 20262.052 kr2 kr (0%)
10. mar. 20262.050 kr1 kr (0%)
9. mar. 20262.049 kr1 kr (0%)
8. mar. 20262.050 kr1 kr (0%)
21. jan. 20262.049 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret