Gå til hovedindhold

Spectrum Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral

SpectrumElpærerEAN: 5904433173568
Pris fra 138 krtil 523 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral
138 kr
Til butik
Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe er det ideelle valg til belysning af garager, værksteder og industrielle miljøer, der kræver robust og effektiv belysning. Høj lysstyrke: Leverer 5400 lumen for optimal belysning. Van

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: LED armatur
EAN: 5904433173568
Varenr.: 24476
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIMEA MINI II 45W Vandtæt LED Belysning 1500mm Neutral Hvid 230V 120° IP65 5400lm RA80 Hvid
138 kr
Til butik
LIMEA MINI II 45W Vandtæt LED Belysning 1500mm Neutral Hvid 230V 120° IP65 5400lm RA80 Hvid billede

Produktinformation

Selvfølgelig! Her er en ny tekst for dig: Velkommen til vores hjemmeside! Vi er glade for at have dig her og håber, at du finder det, du leder efter. Vores virksomhed er dedikeret til at levere kvalitetsprodukter og en fremragende kundeoplevelse. Vi stræb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: LED Armaturer
EAN: 5904433173568
Varenr.: 15841136935247
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LIMEA MINI II 45W Vandtæt LED Belysning 1500mm Neutral Hvid 230V 120° IP65 5400lm RA80 Hvid
138 kr
Til butik
LIMEA MINI II 45W Vandtæt LED Belysning 1500mm Neutral Hvid 230V 120° IP65 5400lm RA80 Hvid billede

Produktinformation

LIMEA MINI II 45W er en robust og energieffektiv LED-armatur med en længde på 1500 mm, der leverer et kraftigt lysoutput på 5400 lumen i neutral hvid farvetemperatur. Med en beskyttelsesklasse på IP65 er armaturet velegnet til brug i både fugtige og støve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5904433173568
Varenr.: 15255455138118
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LUIMINARE LIMEA MINI 45W IP65 150CM
144 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spectrum loftarmatur, IP65
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk138 kr138 krKøb
2EL-GROSSISTEN138 kr138 krKøb
3EL-NETSALG138 kr138 krKøb
4CompuMail DK144 kr144 krKøb
5CS MEGASTORE DK523 kr722 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral

PriceData har fulgt prisen på Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral i 177 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026138 kr6 kr (5%)
3. maj 2026132 kr6 kr (4%)
8. apr. 2026138 kr6 kr (5%)
6. apr. 2026132 kr6 kr (4%)
4. apr. 2026138 kr6 kr (5%)
3. apr. 2026132 kr18 kr (16%)
30. mar. 2026114 kr5 kr (4%)
17. mar. 2026119 kr19 kr (14%)
3. mar. 2026138 kr6 kr (5%)
2. mar. 2026132 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret