Gå til hovedindhold

Spectrum Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral

SpectrumElpærerEAN: 5904433173568
Pris fra 138 krtil 523 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral
138 kr
Til butik
Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Industrielt arbejde (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.1 stk.1 stk.2 stk.25 m21 stk.2 stk.3 stk.5 stk.100 m23 stk.6 stk.9 stk.14 stk.500 m2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: LED armatur
EAN: 5904433173568
Varenr.: 24476
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LIMEA MINI II 45W vandtt LED belysning, 1500mm, neutral hvid, 230V, 120, IP65, 5400lm, RA80, hvid
138 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral
138 kr
Til butik
Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe er det ideelle valg til belysning af garager, værksteder og industrielle miljøer, der kræver robust og effektiv belysning. Høj lysstyrke: Leverer 5400 lumen for optimal belysning. Van

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: LED armatur
EAN: 5904433173568
Varenr.: 24476
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LIMEA MINI II 45W Vandtæt LED Belysning 1500mm Neutral Hvid 230V 120° IP65 5400lm RA80 Hvid
138 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LUIMINARE LIMEA MINI 45W IP65 150CM
144 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spectrum loftarmatur, IP65
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store138 kr138 krKøb
2WATTOO.DK138 kr138 krKøb
3DetLED.dk138 kr138 krKøb
4EL-NETSALG138 kr138 krKøb
5CompuMail DK144 kr144 krKøb
6CS MEGASTORE DK523 kr722 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral

PriceData har fulgt prisen på Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral i 177 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Vandtæt LED Armatur 150cm - 45W Gennemfortrådet Værkstedslampe (5400lm, IP65) - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Neutral de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026138 kr6 kr (5%)
3. maj 2026132 kr6 kr (4%)
8. apr. 2026138 kr6 kr (5%)
6. apr. 2026132 kr6 kr (4%)
4. apr. 2026138 kr6 kr (5%)
3. apr. 2026132 kr18 kr (16%)
30. mar. 2026114 kr5 kr (4%)
17. mar. 2026119 kr19 kr (14%)
3. mar. 2026138 kr6 kr (5%)
2. mar. 2026132 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret