Gå til hovedindhold

Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA

Pris fra 823 krtil 919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 823 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li GA II LITE Sort 120 mm
823 kr
Til butik
Lian Li GA II LITE Sort 120 mm billede

Produktinformation

Lian Li GA II LITE. Type: Væskekølingssæt, Ventilator diameter: 12 cm, Omdrejningshastighed (min.): 200 rpm, Omdrejningshastighed (maks.): 2500 rpm, Minimum lufttryk: 5 mmH2O, Lejetype: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GA2L36PB
EAN: 4718466016645
Varenr.: 1003530191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA
829 kr
Til butik
Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 34.8 dBA, køler RPM: 200 - 250 ± 10%, køler CFM: max 73.14, PWM styret, 360mm radiator med 3 x 120mm kølere, 4-pins PWM tilslutning, inkl kølepasta, hvid-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: G89.GA2L36PB.00
EAN: 4718466016645
Varenr.: 3388884
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling Lian Li GA II Lite Performance AiO 360 mm
-1%899 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkøling Lian Li GA II Lite Performance AiO 360 mm billede

Produktinformation

Effektiv vandkøling til din processorLian Li GA II Lite Performance er et komplet AiO-vandkølingssæt designet til stabile temperaturer i gaming- og arbejdsstationer. Den sorte 360 mm radiator i aluminium arbejder sammen med tre 120 mm blæsere for at flytte op til 73,14 cfm luft, mens flerfarvet belysning giver et stilrent look i dit kabinet.Bygget til moderne soklerKøleren er udviklet til processor-køling og understøtter populære sockets som AM5, AM4, LGA 1700 og LGA 1851. Blæserne bruger Fluid Dynamic Bearing (FDB) for jævn drift, med 200–2.500 RPM og et støjniveau på 29,8 dB ved høj hastighed. Slanger på 40 cm gør monteringen fleksibel i de fleste ATX-kabinetter.Type: Liquid cooling kit (AiO)Understøttede sockets: AM5, AM4, LGA 1700, LGA 1851Radiator: Aluminium, 39,7 × 12,0 × 2,7 cmBlæsere: 3 × 120 mm (124 × 120 × 28 mm)Omdrejninger: 200–2.500 RPMMaks. luftflow: 73,14 cfmMin. lufttryk: 5 mmH2OStøjniveau (høj hastighed): 29,8 dBLejetype: Fluid Dynamic Bearing (FDB)Belysning: MultifarvetSlangelængde: 40 cmAnvendelse: ProcessorGaranti: 6 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 2.77g
EAN: 4718466016645
Varenr.: 1930184
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling Lian Li GA II Lite Performance AiO 360 mm
-1%919 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK823 kr823 krKøb
2Proshop DK829 kr868 krKøb
3Boligcenter DK899 kr899 krKøb
4Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA i 172 dage. Laveste pris i perioden er 823 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 827 kr.

Den nuværende pris på 823 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lian Li GA ll Lite 360P - CPU Vandkøling - Max 30 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026823 kr6 kr (1%)
16. dec. 2025829 kr1 kr (0%)
11. dec. 2025828 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret