Gå til hovedindhold

Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid

Van der PMøblerEAN: 5704747603887
Pris fra 647 krtil 718,11 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71,11 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622,69 kr 14. maj

Sammenlign priser på Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 647 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Erica 2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid
-10%647 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Erica 2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid billede

Produktinformation

Justerbar bruseforhængsstang med 12 varianter Erica2000 Universalstangen er justerbar, og kan varieres i 12 forskellige versioner. Bruseforhængsstangen monteres uden loftstøtte, og kan, trods det, bære helt op til 25 kilo på det skrøbeligste punkt, som er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Van der P
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704747603887
Varenr.: 777452000
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Erica 2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid
707 kr
Til butik
Erica 2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Van der P
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704747603887
Varenr.: 777452000
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Erica 2000 - Universalstang 12 i n - hvid
714 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid
715 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Universal brusestang 12 i een
718,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS647 kr647 krKøb
2LavprisVVS707 kr707 krKøb
3WATTOO.DK714 kr714 krKøb
4BilligVVS DK715 kr715 krKøb
5EL-GROSSISTEN718,11 kr718,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid

PriceData har fulgt prisen på Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 647 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Van Der P Erica2000 Universal 12-i-1 badeforhængsstang, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026647 kr60 kr (8%)
26. maj 2026707 kr60 kr (9%)
17. maj 2026647 kr67 kr (9%)
16. maj 2026714 kr91,31 kr (15%)
14. maj 2026622,69 kr24,31 kr (4%)
10. maj 2026647 kr62 kr (9%)
9. maj 2026709 kr62 kr (10%)
3. maj 2026647 kr60 kr (8%)
2. maj 2026707 kr64 kr (10%)
24. apr. 2026643 kr64 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret