Gå til hovedindhold

Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid

Van der PMøblerEAN: 7315820107505
Pris fra 386 krtil 445 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 372,59 kr 10. maj

Sammenlign priser på Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Erica 2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid
-10%386 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Erica 2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid billede

Produktinformation

Justerbar bruseforhængsstang i holdbart materiale Erica2000 Super Expander er en kraftig og holdbar forhængsstang som er udført i 22/25 mm. Forhængsstangen kan justeres fra 70-170 cm, og leveres komplet med 12 gardinringe, to rosetter

Produktspecifikationer

Mærke: Van der P
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 70-170 cm
EAN: 7315820107505
Varenr.: 777451000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Forhængsstang 70-110 cm hvid
430,21 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Van Der P Erica2000 forskydelig stang 70 - 170 cm, hvid
437 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS386 kr386 krKøb
2EL-GROSSISTEN430,21 kr430,21 krKøb
3Elvvs.dk437 kr437 krKøb
4BilligVVS DK445 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 401 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Van Der P Erica2000 Super-expander badeforhængsstang, 70-170 cm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026386 kr34 kr (8%)
26. maj 2026420 kr34 kr (9%)
17. maj 2026386 kr13,41 kr (4%)
10. maj 2026372,59 kr47,41 kr (11%)
9. maj 2026420 kr34 kr (9%)
3. maj 2026386 kr34 kr (8%)
2. maj 2026420 kr16 kr (4%)
24. apr. 2026404 kr20 kr (5%)
23. apr. 2026424 kr20 kr (5%)
3. apr. 2026404 kr22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret