Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv

AV-Cables.dkBeslagEAN: 5412810209002
Pris fra 249 krtil 303 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Projektor Loftmonteret - Fuldt Bevægeligt - 10 kg - Sølv
249 kr
Til butik
Projektor Loftmonteret - Fuldt Bevægeligt - 10 kg - Sølv billede

Produktinformation

Fuldt bevægelig loftmontering giver dig præcis kontrol over projektorens vinkel og retning, uden at projektoren optager plads på bord eller hylde. Ophænget er beregnet til loftmontering og kan bære op til 10 kg, så det passer til mange typer projektor. ## Justér vinkel og retning præcist Med en tiltfunktion på +45° / -45° kan du vippe projektoren op eller ned og kompensere for loftets højde eller projektorens placering. Rotationsfunktionen på 360° gør det muligt at dreje projektoren i alle retninger, så du kan finjustere billedet i forhold til lærredet. ## Gennemført montering til projektor Ophænget har 4 arme, som gør det nemmere at tilpasse monteringen til forskellige projektorer. Hulafstand-området på 185–327 mm betyder, at beslagets arme kan justeres, så de passer til projektorens monteringshuller. Afstanden fra loftet er 130 mm, hvilket giver luft mellem projektor og loft til kabler og ventilation. Projektorophænget er udført i stål og leveres i sølvfarve. Monteringstilbehør medfølger, så du har det nødvendige udstyr til at komme i gang. I pakken: loftmonteret projektorophæng med 4 arme og monteringstilbehør.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Projektorophæng
Artikel nr.: 10820614
EAN: 5412810209002
Varenr.: 70619
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv
303 kr
Til butik
VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv billede

Produktinformation

Dette beslag er egnet til at montering af en projektor i loftet, så dit publikum kan se stabile billeder i en perfekt vinkel. Alle nødvendige materialer og en betjeningsvejledning medfølger til hurtig og nem montering.

Produktspecifikationer

Kategori: Beslag til Projektorer
EAN: 5412810209002
Varenr.: 1228897

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK249 kr249 krKøb
2Elvvs.dk303 kr303 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv

PriceData har fulgt prisen på VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv i 87 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for VALUELINE Projektor loftbeslag Fuldt Bevægeligt 10 kg Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026249 kr54 kr (18%)
9. mar. 2026303 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret