Gå til hovedindhold

Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml

ValentinoParfume og eau de cologneEAN: 3614274350739
Pris fra 985 krtil 1.350 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 365 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 789 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 985 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Valentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum - 100 ml
985 kr
Til butik
Valentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

En duft der holder hele dagenValentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum giver dig en kraftfuld duft med høj koncentration, der holder i timevis. Til manden som vil have en markant signatur uden at skulle tænke over det.Denne parfume kombinerer krydrede noter med lavandin og vetiver i en fougère-komposition med træagtige ambratoner. Høj koncentration betyder, at duften sidder fast og holder længere end standard eau de toilette. Du påfører den om morgenen og kan stole på, at den følger med dig gennem dagen.Duften fungerer til hverdagen såvel som til aftenen. Enkel at bruge, effektiv i resultatet.Fordele:Høj koncentration for langvarig holdbarhedKraftfuld duft med krydrede og træagtige noterPasser til både hverdag og aften100 ml flaske der holder længeTydelig signatur uden at være overvældendeAnvendelse:Spray parfumen på pulspunkter som håndled, hals og bryst. Brug 2-3 spray for optimal effekt. Påfør på ren hud efter bad for bedst holdbarhed.Duftnoter:Topnoter: Krydderblanding, lavandinHjertenoter: VetiverBasenoter: Træagtige ambratonerKlar til brug med det samme. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 191784
EAN: 3614274350739
Varenr.: 191784
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Valentino Uomo Born In Roma Extradose Parfum 100 ml
-27%991,71 kr
Før 1.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Valentino Uomo Born In Roma Extradose Parfum 100 ml billede

Produktinformation

Valentino Uomo Born In Roma Extradose Parfum er en fantastisk herreparfume. Når natten falder på i den evige by, føres du til et romersk palads og opdager et nyt kapitel i historien Born in Roma med Born in Roma Extradose. Born in Roma Extradose flytter g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614274350739
Varenr.: 116105
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Valentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum 100 ml
992 kr
Til butik
Valentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum 100 ml billede

Produktinformation

Oplev Valentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum 100 ml. Når natten falder på i den evige by, føres du til et romersk palads og opdager et nyt kapitel i historien Born in Roma med Born in Roma Extradose. Born in Roma Extradose flytter grænserne endnu mere for at give en intens oplevelse med vores højeste koncentration og understrege afhængigheden af de intense dufte i Born in Roma og Born in Roma Intense. Fougérens træ- og ravagtige duft er skabt af intensiteten i en nat i den evige by og åbner døren til en storslået verden, forstærket af en ekstra dosis vetiver, fængslende krydrede noter og forførende lavandin. Lad os dykke ned i denne magiske drøm, der giver dig mulighed for at slippe din personlighed løs og leve livet fuldt ud, for der er mange følsomme måder at være dig på. Giv dig selv lov til at være noget ekstra, at være ekstraordinær.Nøglenoter:- Krydret blanding - Lavandinhjerte- VetiverhjerteOPDAG THE BORN IN ROMA UOMO SORTIMENTETBORN IN ROMA UOMO EXTRADOSE: Sensuel, maksimalistisk, harpiksholdig - Den ekstra dig BORN IN ROMA UOMO PINK: Aromatisk, edgy, træagtig - Din indre punkBORN IN ROMA UOMO GREEN: Lys, eventyrlysten, fougère - Den pulserende digBORN IN ROMA UOMO CORAL: Frisk, kraftfuld, røget - Den ekstravagante digBORN IN ROMA UOMO YELLOW: Sensuel, uimodståelig, aromatisk - Din sande drømmerBORN IN ROMA UOMO INTENSE: Vanedannende, hypnotisk, fougère - Den storslåede dig Anvendelse: Påføres på pulspunkterne – håndled, albuer og hals – fra kort afstand. Valentino Born in Roma Uomo Extradose Parfum 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Valentino
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: LF4139
EAN: 3614274350739
Varenr.: 1531-160-0100
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml
-26%995 kr
Før 1.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Valentino Born in Roma Uomo Extradose EdP (100 ml)
-1%1.349 kr
Før 1.362 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Valentino Uomo Born In Roma EXSTRADOSE Parfum 100 ml
1.350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK985 kr985 krKøb
2NiceHair.dk991,71 kr991,71 krKøb
3Lyko DK992 kr992 krKøb
4BilligParfume.dk995 kr995 krKøb
5Bangerhead DK1.349 kr1.349 krKøb
6EauDeParfum.dk1.350 kr1.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 711 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 892 kr.

Den nuværende pris på 985 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Valentino - Uomo Born in Roma Extradose Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026985 kr2 kr (0%)
27. maj 2026983 kr2 kr (0%)
26. maj 2026985 kr2 kr (0%)
25. maj 2026983 kr2 kr (0%)
23. maj 2026985 kr2 kr (0%)
21. maj 2026983 kr12 kr (1%)
4. maj 2026995 kr12 kr (1%)
3. maj 2026983 kr194 kr (25%)
30. apr. 2026789 kr190 kr (19%)
3. apr. 2026979 kr33,42 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret