Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende

Pris fra 1.583 krtil 2.086,21 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 503,21 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.547 kr 25. maj

Sammenlign priser på Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1583 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende
1.583 kr
Til butik
Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende billede

Produktinformation

Tilslutningssæt aroTHERM Plus.Indeholder 2x425mm rør i rustfrit stål med omløber/glat ende + 2 x armaflex isolering

Produktspecifikationer

Mærke: Vaillant
Kategori: Tilbehør & reservedele
EAN: 4024074872024
Varenr.: 2655362
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
aroTHERM plus tilslutningssæt til glat ende
2.086,21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.583 kr1.583 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.086,21 kr2.086,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende

PriceData har fulgt prisen på Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.446 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 2.086,21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.574 kr.

Den nuværende pris på 1.583 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Vaillant aroTHERM plus tilslutningssæt med omløber/glat ende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.583 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.575 kr28 kr (2%)
25. maj 20261.547 kr150,5 kr (9%)
24. maj 20261.697,5 kr150,5 kr (10%)
6. maj 20261.547 kr150,5 kr (9%)
5. maj 20261.697,5 kr150,5 kr (10%)
24. apr. 20261.547 kr539,21 kr (26%)
23. apr. 20262.086,21 kr539,21 kr (35%)
24. mar. 20261.547 kr150,5 kr (9%)
23. mar. 20261.697,5 kr150,5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret