Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv

Patriot MemoryHukommelseEAN: 4711378426595
Pris fra 163 krtil 267 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv
163 kr
Til butik
Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv billede

Produktinformation

Patriot Lifestyle TAB300 - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PSF128GT300DS3U
EAN: 4711378426595
Varenr.: 1002235057
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Tab300 128 GB - USB 3.2, sølv, mini
239 kr
Til butik
USB stik Patriot Tab300 128 GB - USB 3.2, sølv, mini billede

Produktinformation

Hurtigt og kompakt USB stik til hverdagenPatriot Tab300 er et kompakt USB stik på 128 GB, der gør det nemt at tage filer, billeder og dokumenter med på farten. Det slanke mini-design i sølvfarvet aluminium er både stilrent og praktisk med hul til nøglering, så du altid har dine data lige ved hånden.Fordele ved USB stik 128 GBMed USB 3.2 Gen 1 får du læsehastigheder op til 120 MB/s, så overførsel af store filer går hurtigt og problemfrit. Tab300 fungerer uden installation via Plug and Play og er kompatibelt med Windows, macOS og Linux - ideelt til studie, kontor og hjem.Kapacitet: 128 GBUSB-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Læsehastighed: op til 120 MB/sGrænseflade: USBPlug and Play: JaFarve: SølvMateriale: AluminiumMål (H × B × D): 0,6 × 1,22 × 2,35 cmVægt: 3,3 gUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6+, Linux 2.4+Pakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 4711378426595
Varenr.: 1956176
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Tab300 128 GB - USB 3.2, sølv, mini
259 kr
Til butik
USB stik Patriot Tab300 128 GB - USB 3.2, sølv, mini billede

Produktinformation

Hurtigt og kompakt USB stik til hverdagenPatriot Tab300 er et kompakt USB stik på 128 GB, der gør det nemt at tage filer, billeder og dokumenter med på farten. Det slanke mini-design i sølvfarvet aluminium er både stilrent og praktisk med hul til nøglering, så du altid har dine data lige ved hånden.Fordele ved USB stik 128 GBMed USB 3.2 Gen 1 får du læsehastigheder op til 120 MB/s, så overførsel af store filer går hurtigt og problemfrit. Tab300 fungerer uden installation via Plug and Play og er kompatibelt med Windows, macOS og Linux - ideelt til studie, kontor og hjem.Kapacitet: 128 GBUSB-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Læsehastighed: op til 120 MB/sGrænseflade: USBPlug and Play: JaFarve: SølvMateriale: AluminiumMål (H × B × D): 0,6 × 1,22 × 2,35 cmVægt: 3,3 gUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6+, Linux 2.4+Pakkens indhold: 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 4711378426595
Varenr.: 1956176
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Lifestyle TAB300 - 128GB - USB Stick
267 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK163 kr163 krKøb
2Boligcenter DK239 kr239 krKøb
3Vivas DK259 kr338 krKøb
4Proshop DK267 kr306 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv

PriceData har fulgt prisen på Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv i 170 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Patriot Lifestyle TAB300 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026163 kr76 kr (32%)
28. maj 2026239 kr17 kr (8%)
27. maj 2026222 kr67 kr (43%)
25. maj 2026155 kr1 kr (1%)
22. maj 2026154 kr1 kr (1%)
17. maj 2026155 kr1 kr (1%)
16. maj 2026154 kr21 kr (16%)
8. maj 2026133 kr1 kr (1%)
6. maj 2026132 kr1 kr (1%)
4. maj 2026133 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret