Gå til hovedindhold

LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort

LogiLinkEAN: 4052792041385
Pris fra 63 krtil 390 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 327 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 18. apr.

Sammenlign priser på LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Gaming Optisk Kabling Sort
63 kr
Til butik
LogiLink Gaming Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

LogiLink Gaming - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: ID0137
EAN: 4052792041385
Varenr.: 991765602
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Gamingmus USB 6-knappar 2400 dpi
-32%74 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Gamingmus USB 6-knappar 2400 dpi billede

Produktinformation

LogiLink USB-gamingmus 2400 dpi, Design för spelare som vill ha vinnande prestanda!, ID0137 är en justerbar USB-gamingmus med 2400 dpi, 6 knappar och rullhjul. Den är perfekt för arbete eller spel hemma. Precisionsoptisk sensor, Zooma in- och zooma ut-funktion, Justerbar känslighet: 800/1200/1600/2400 dpi, Ändra dpi med DPI-knappen i mitten, 5 standardknappar + 1 DPI-skiftknapp, Med LED-indikator, Plug & Play, Stöder Windows och Mac OS, Innehåll i förpackning, 1 x USB-gamingmus, 1 x användarhandbok, Produktdokument, EU-Försäkran, Instruktioner för säker användning.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Mus
EAN: 4052792041385
Varenr.: D35818
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Gaming Optisk Kabling Sort
79 kr
Til butik
LogiLink Gaming Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

LogiLink Gaming Optisk Kabling Sort Oplev en ny dimension af gaming med LogiLink Gaming Optisk Kabling i sort. Dette premiummateriale sikrer hurtig og præcis dataoverførsel, hvilket er essentielt for en uovertruffen spiloplevelse. Kabeldesignet er skabt t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: Kabler & Stik
EAN: 4052792041385
Varenr.: 62706
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort
79 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LogiLink Gaming Mus Optisk Kabling Sort - GEEKD.dk
99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort
99 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB-gamingmus, 2400 DPI, 6 knapper, justerbar følsomhed
109 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB gaming mouse, 2400 dpi, black
390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Teknikproffset DK74 kr123 krKøb
3Ultrashop79 kr79 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Geekd99 kr99 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb
7Estore DK109 kr109 krKøb
8INphone.dk390 kr390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort i 94 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LogiLink gamingmus - optisk, 6 knapper, kablet USB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202663 kr1 kr (2%)
18. apr. 202662 kr1 kr (2%)
17. apr. 202663 kr1 kr (2%)
15. apr. 202662 kr1 kr (2%)
8. apr. 202663 kr36 kr (36%)
7. apr. 202699 kr36 kr (57%)
5. mar. 202663 kr36 kr (36%)
28. feb. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret