Gå til hovedindhold

Kingston Technology USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld

Kingston TechnologyHukommelseEAN: 0740617341324
Pris fra 211,84 krtil 811 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 599,16 kr (74% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211.84 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 512 GB - USB 3.2 Gen 1 - guld
211,84 kr
Til butik
Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 512 GB - USB 3.2 Gen 1 - guld billede

Produktspecifikationer

Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: DTSE9G3/512GB
EAN: 0740617341324
Varenr.: 20592729
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DataTraveler SE9 G3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Guld
377 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DataTraveler SE9 G3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Guld
479 kr
Til butik
Kingston DataTraveler SE9 G3 512GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Guld billede

Produktinformation

Kingston DataTraveler SE9 G3 512GB USB 3.2 Gen 1 Guld Oplev den ultimative opbevaringsløsning med Kingston DataTraveler SE9 G3 512GB. Denne stilfulde USB 3.2 Gen 1 flashdrev tilbyder en imponerende lagerkapacitet på 512GB, ideel til at gemme og transporte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ekstern Lagerenheder
EAN: 0740617341324
Varenr.: 45541
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler SE9 G3 - Guld - 512GB - USB Stick
483 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld
-25%539 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld
-24%559 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 512GB 220MB/s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3
641 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Datatraveler Se9 G3 512gb Usb-a Guld
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK211,84 kr250,84 krKøb
2CompuMail DK377 kr377 krKøb
3Ultrashop479 kr479 krKøb
4Proshop DK483 kr522 krKøb
5Boligcenter DK539 kr539 krKøb
6Vivas DK559 kr638 krKøb
7Teknikproffset DK641 kr690 krKøb
8Dustin DK811 kr897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld

PriceData har fulgt prisen på USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld i 182 dage. Laveste pris i perioden er 211,84 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 211,84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for USB flashdrev Kingston - DataTraveler SE9 G3 512 GB, USB 3.2 Gen 1, metal, guld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026211,84 kr165,16 kr (44%)
30. maj 2026377 kr2 kr (1%)
28. maj 2026375 kr2 kr (1%)
27. maj 2026377 kr17 kr (4%)
24. maj 2026394 kr1 kr (0%)
23. maj 2026395 kr2 kr (1%)
20. maj 2026393 kr1 kr (0%)
15. maj 2026392 kr2 kr (1%)
14. maj 2026390 kr1 kr (0%)
12. maj 2026389 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret