Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel

Kingston TechnologyHukommelseEAN: 0740617343465
Pris fra 102 krtil 161 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå
102 kr
Til butik
Kingston DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå billede

Produktinformation

Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KE-U2X64-1AC
EAN: 0740617343465
Varenr.: 1002443060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel
104 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Kingston DataTraveler SE9 G3 64 GB USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB stik Kingston DataTraveler SE9 G3 64 GB USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel billede

Produktinformation

Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkelKingston DataTraveler SE9 G3 flashhukommelse kombinerer hastighed, holdbarhed og kompatibilitet i et slankt design. Den giver effektiv ydelse til overførsel af filer med læsehastigheder på op til 220 MB/s og skrivehastigheder på 100 MB/s. Metalkroppen giver den ikke kun et førsteklasses udseende, men giver også robust beskyttelse af dine data, hvilket gør den til et pålideligt valg til daglig brug. Den medfølgende nøglering sikrer desuden, at dine data altid er lige ved hånden, hvilket er praktisk sammen med de imponerende tekniske egenskaber. Uanset om det er til personlig eller professionel brug, er Kingston DataTraveler SE9 G3 en alsidig lagringsløsning, der lever op til kravene i det moderne digitale liv.Hurtige overførselshastighederOplev hurtig dataoverførsel med Kingston DataTraveler SE9 G3, der har læsehastigheder på op til 220 MB/s og skrivehastigheder på 100 MB/s. Dette USB-flashdrev sikrer effektiv filhåndtering og hurtig adgang til dine dokumenter, fotos og videoer.Holdbart designKingston DataTraveler SE9 G3 er udformet med et robust metalhus og er designet til at modstå den daglige brug. Den holdbare konstruktion beskytter dine værdifulde data, mens den integrerede nøgleringssløjfe gør det nemt at fastgøre den til en nøglering, så du altid har dit flashdrev inden for rækkevidde.Bred kompatibilitetKingston DataTraveler SE9 G3 tilbyder problemfri tilslutning med USB 3.2 Gen 1-interface, hvilket sikrer kompatibilitet med en bred vifte af enheder. Denne fleksibilitet gør den til en ideel opbevaringsløsning til forskellige brugerbehov, fra personlig opbevaring til professionel brug.GenereltFås i farverne: Mørk nikkelLagerkapacitet: 64 GBProdukttype: USB flashdrive

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.01g
EAN: 0740617343465
Varenr.: 1808716
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Grå
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Kingston DataTraveler SE9 G3 64 GB USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler SE9 G3 - Grå - 64GB - USB Stick
149 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Datatraveler Se9 G3 64gb Usb-a Sort
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb
6Proshop DK149 kr188 krKøb
7Dustin DK161 kr247,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel

PriceData har fulgt prisen på Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel i 184 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Kingston DataTraveler SE9 G3 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - mørk nikkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026102 kr3 kr (3%)
26. maj 2026105 kr4,44 kr (4%)
25. maj 2026109,44 kr4,44 kr (4%)
17. maj 2026105 kr3 kr (3%)
15. maj 2026102 kr2 kr (2%)
14. maj 2026104 kr2 kr (2%)
13. maj 2026106 kr2 kr (2%)
12. maj 2026104 kr2 kr (2%)
11. maj 2026102 kr2 kr (2%)
8. maj 2026104 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret