Gå til hovedindhold

USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W

Pris fra 793 krtil 979 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 781 kr 17. apr.

Sammenlign priser på USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 793 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1599 USB4 Type-C 6-in-1 Dockingstation
793 kr
Til butik
Club 3D CSV-1599 USB4 Type-C 6-in-1 Dockingstation billede

Produktinformation

Club 3D 6-in-1 Hub - Dockingstation - for desktop, laptop - USB4 - HDMI - 1GbE - 2x USB-A - 2x USB-C - 100 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1599
EAN: 8719214472566
Varenr.: 1000800000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D 6-in-1 Hub - docking station - USB4 - HDMI - GigE
797 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D 6-in-1 Hub - Dockingstation - for desktop, laptop - USB4 - HDMI - 1GbE
828 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D 6-in-1 Hub Dockingstation
873 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W
-2%879 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W
-2%899 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1599 USB4 Type-C 6-in-1 Dockingstation
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK793 kr793 krKøb
2Proshop DK797 kr836 krKøb
3CS MEGASTORE DK828 kr867 krKøb
4Teknikproffset DK873 kr922 krKøb
5Boligcenter DK879 kr879 krKøb
6Vivas DK899 kr968 krKøb
7Ultrashop979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W

PriceData har fulgt prisen på USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W i 179 dage. Laveste pris i perioden er 692 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 789 kr.

Den nuværende pris på 793 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for USB-C dockingstation Club 3D USB4 6?i?1 med HDMI, 2x USB-A, 2x USB-C, 1GbE, 100 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026793 kr1 kr (0%)
24. maj 2026794 kr1 kr (0%)
23. maj 2026793 kr6 kr (1%)
22. maj 2026799 kr1 kr (0%)
21. maj 2026800 kr3 kr (0%)
20. maj 2026797 kr2 kr (0%)
19. maj 2026799 kr8 kr (1%)
17. maj 2026791 kr4 kr (1%)
15. maj 2026787 kr2 kr (0%)
14. maj 2026785 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret