Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt

Pris fra 1.177 krtil 1.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.171 kr 16. maj

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1177 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1565 USB-C Dockingstation 100W Sort
1.177 kr
Til butik
Club 3D CSV-1565 USB-C Dockingstation 100W Sort billede

Produktinformation

Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - 5x USB-A - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt - Op til 3 skærme (1x4K30Hz+2x1080p60Hz)

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1565
EAN: 8719214472702
Varenr.: 1001117194
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt
1.199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D CSV-1565 Dockingstation
1.219 kr
Til butik
Club 3D CSV-1565 Dockingstation billede

Produktinformation

Bredd: 35 cm, Datalänkprotokoll: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Djup: 7.5 cm, Effekt: 100 Watt, Egenskaper: Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), Lysdiodindikator, MST (multi-stream transport), DisplayPort Alt Mode, SST (single-stream transport), Emballagets bredd: 36.7 cm, Emballagets djup: 7.9 cm, Emballagets höjd: 10.9 cm, Emballagets vikt: 949 kg, Expansionskortplatser: 1 (totalt)/ 1 (ledig) x SD-minneskort | 1 (totalt)/ 1 (ledig) x microSD, Gränssnitt: 1 x nätverk - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX - RJ-45 | 1 x mikrofon/ljud - 3,5 mm ljuduttag | 1 x audio / video - HDMI - 19-stifts HDMI typ A | 1 x bildskärm / video - DisplayPort - 20-stifts DisplayPort | 1 x video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) |, Höjd: 2 cm, Inkluderade tillbehör: USB-C charging cable, Max Upplösningsinformation: 4K - 60 Hz (Enkel skärm (DisplayPort 1.4/HDMI)) | 1080P - 60 Hz (Enkel skärm (VGA)), Medföljande kablar: 1 x USB-C-kabel - extern - 27 cm, Nätdel: Strömadapter, Nätspänning: AC 100-240 V, Operativsystem erfordras: Apple MacOS X, Microsoft Windows, Service och support: Begränsad garanti - 2 år, Standarder som följs: FCC, RoHS, EMI, DisplayPort 1.4, USB Power Delivery 3.0, DSC 1.2, Typ av produkt: Dockningsstation, Typ av säkerhetsplats: Kensington säkerhetsplats, Vikt: 250 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Docking stationer
EAN: 8719214472702
Varenr.: C67856
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C dockingstation - Club 3D CSV-1565 100 W, sort
-1%1.239 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1565 - docking station - USB-C - VGA HDMI DP - GigE
1.240 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C dockingstation - Club 3D CSV-1565 100 W, sort
-1%1.259 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1565 USB-C Dockingstation 100W Sort
1.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.177 kr1.177 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.199 kr1.199 krKøb
3Teknikproffset DK1.219 kr1.278 krKøb
4Boligcenter DK1.239 kr1.239 krKøb
5Proshop DK1.240 kr1.240 krKøb
6Vivas DK1.259 kr1.328 krKøb
7Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.148 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.161 kr.

Den nuværende pris på 1.177 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Club 3D CSV-1565 - Dockingstation - USB-C - VGA, HDMI, DP - 1GbE - 100 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.177 kr6 kr (1%)
16. maj 20261.171 kr14 kr (1%)
21. jan. 20261.157 kr9 kr (1%)
20. jan. 20261.148 kr8 kr (1%)
19. jan. 20261.156 kr1 kr (0%)
11. jan. 20261.157 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret