Gå til hovedindhold

Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse

House DoctorPlantekrukkerEAN: 5707644499904
Pris fra 1.849 krtil 2.160 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 9. maj

Sammenlign priser på Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1849 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Urtepotte, Pho, Nougat sæt 2 stk
-23%1.849 kr
Før 2.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Urtepotte, Pho, Nougat sæt 2 stk billede

Produktinformation

Skab et grønt og farverigt hjørne på terrassen med flotte krukker fra House Doctor Med Pho får du et sæt med 2 potter i 2 forskellige størrelser i den smukkeste nougat farve. Potterne er lavet af keramik og har en smuk og unik glasur hvor ikke to er helt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Best selling products
EAN: 5707644499904
Varenr.: 43905836417276
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Pho krukke sæt af 2 Nougat
-18%1.964 kr
Før 2.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse
2.129 kr
Til butik
Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse billede

Produktinformation

Pho potterne fra House Doctor er den perfekte tilføjelse til enhver terrasse, hvor du ønsker at skabe et grønt og farverigt hjørne. Disse smukke potter kommer i et sæt af to forskellige størrelser, hvilket giver dig fleksibilitet til at plante en række fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Urtepotter og krukker
Farve: Nougat
EAN: 5707644499904
Varenr.: 23382
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Urtepotte Pho, sæt á 2 stk., nougat
-10%2.160 kr
Før 2.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven1.849 kr1.849 krKøb
2KitchenTime DK1.964 kr2.363 krKøb
3Likehome.dk2.129 kr2.129 krKøb
4Rikki Tikki Shop2.160 kr2.160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse

PriceData har fulgt prisen på Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.861 kr.

Den nuværende pris på 1.849 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Urtepotter sæt House Doctor Pho nougat keramisk glasur frostsikre krukker til terrasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.849 kr50 kr (3%)
9. maj 20261.799 kr50 kr (3%)
8. maj 20261.849 kr50 kr (3%)
7. maj 20261.799 kr50 kr (3%)
4. maj 20261.849 kr50 kr (3%)
2. maj 20261.799 kr50 kr (3%)
30. apr. 20261.849 kr140 kr (7%)
29. apr. 20261.989 kr140 kr (8%)
4. apr. 20261.849 kr49 kr (3%)
2. apr. 20261.800 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret