Gå til hovedindhold

Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur

House DoctorPlantekrukkerEAN: 5707644801059
Pris fra 1.259 krtil 1.500 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 241 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Urtepotte Ø40 cm, Terra, Grøn
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Urtepotte Ø40 cm, Terra, Grøn billede

Produktinformation

Opdatér din have med denne udendørskrukke fra House Doctor Lertøjet har fået en grøn reaktiv glasur med mindre, men bevidste og velovervejede mangler i finishen. En tidløs og uendelig stilfuld krukke, der passer ind i alt det grønne i dit udendørsrum. Fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644801059
Varenr.: 41104155312279
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Terra plantekasse 40 cm Grøn
-10%1.350 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur
1.419 kr
Til butik
Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur billede

Produktinformation

Med Terra urtepotten fra House Doctor kan du opdatere din have med en stilfuld og tidløs tilføjelse. Denne krukke er skabt af lertøj og har fået en smuk grøn reaktiv glasur. Glasuren tilfører et unikt udtryk med små, men bevidste mangler i finishen, hvilk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Urtepotter og krukker
Farve: Grøn
EAN: 5707644801059
Varenr.: 23069
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Urtepotte, terra, H 45 cm, grøn
1.500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven1.259 kr1.259 krKøb
2KitchenTime DK1.350 kr1.350 krKøb
3Likehome.dk1.419 kr1.419 krKøb
4Rikki Tikki Shop1.500 kr1.500 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur

PriceData har fulgt prisen på Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.184 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.246 kr.

Den nuværende pris på 1.259 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Urtepotte krukke House Doctor Terra lertøj Ø40 x H45 cm grøn reaktiv glasur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 20261.259 kr1 kr (0%)
18. feb. 20261.258 kr1 kr (0%)
17. feb. 20261.259 kr1 kr (0%)
29. jan. 20261.258 kr1 kr (0%)
11. dec. 20251.259 kr25 kr (2%)
9. dec. 20251.234 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret