Gå til hovedindhold

BlueWalker UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074980417
Pris fra 2.684 krtil 3.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.135 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2684 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 1500 R1U UPS
2.684 kr
Til butik
PowerWalker VI 1500 R1U UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI 1500 R1U - UPS (rackversion) - AC 230 V - 900 watt - 1500 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4 - 1U

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121050
EAN: 4260074980417
Varenr.: 993508644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121050 - PowerWalker VI R1U - 1500VA/900W - Line Interactive UPS
3.074 kr
Til butik
BlueWalker 10121050 - PowerWalker VI R1U - 1500VA/900W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI R1U 1500VA/900W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 900W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR Intelligent Slot Rack Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121050
EAN: 4260074980417
Varenr.: 2688742
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VI 1500 R1U UPS 1500VA/900W
3.459 kr
Til butik
PowerWalker VI 1500 R1U UPS 1500VA/900W billede

Produktinformation

PowerWalker VI 1500 R1U UPS 1500VA/900W PowerWalker VI 1500 R1U UPS (varenummer: 10121050) er en pålidelig og kraftfuld løsning til at beskytte dine kritiske enheder mod strømafbrud og spændingsvariationer. Med en kapacitet på 1500VA/900W sikrer denne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerWalker
Kategori: UPS'er
EAN: 4260074980417
Varenr.: 4902
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi 1500 R1u
-0%3.561 kr
Før 3.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13
-14%3.799 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13
-14%3.819 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.684 kr2.684 krKøb
2Proshop DK3.074 kr3.074 krKøb
3Ultrashop3.459 kr3.459 krKøb
4Dustin DK3.561 kr3.647,25 krKøb
5Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
6Vivas DK3.819 kr4.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13

PriceData har fulgt prisen på UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.684 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.803 kr.

Den nuværende pris på 2.684 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for UPS strømbackup PowerWalker VI 1500 R1U - Line-Interactive 1,5 kVA / 900 W, 1U rack, 4x C13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.684 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.688 kr4 kr (0%)
13. maj 20262.684 kr225 kr (8%)
9. maj 20262.909 kr11 kr (0%)
10. apr. 20262.898 kr214 kr (8%)
9. apr. 20262.684 kr214 kr (7%)
8. apr. 20262.898 kr214 kr (8%)
2. apr. 20262.684 kr223 kr (8%)
31. mar. 20262.907 kr223 kr (8%)
21. mar. 20262.684 kr206 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret