Gå til hovedindhold

BlueWalker UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982862
Pris fra 4.302 krtil 5.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.117 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4302 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 3000 ICT IoT UPS
4.302 kr
Til butik
PowerWalker VFI 3000 ICT IoT UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 3000 ICT IoT - UPS - 3000 watt - 3000 VA - 9 At - Ethernet, RS-232, USB - output-stikforbindelser: 9

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122195
EAN: 4260074982862
Varenr.: 998946744
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerWalker VFI 3000 ICT IoT
4.528 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122195 - PowerWalker VFI IoT - 3000VA/3000W - Double Conversion Online UPS
4.548 kr
Til butik
BlueWalker 10122195 - PowerWalker VFI IoT - 3000VA/3000W - Double Conversion Online UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI IoT 3000VA/3000W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 3000W Topologi: Double Conversion Online Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 + 1 x IEC C19 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights AVR Ethernet Port LCD Display...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122195
EAN: 4260074982862
Varenr.: 3284231
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 3000 Ict Iot
4.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 3000 ICT IoT UPS
5.169 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag
-7%5.399 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag
-7%5.419 kr
Før 5.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.302 kr4.302 krKøb
2Komplett DK4.528 kr4.528 krKøb
3Proshop DK4.548 kr4.548 krKøb
4Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb
5Ultrashop5.169 kr5.169 krKøb
6Boligcenter DK5.399 kr5.399 krKøb
7Vivas DK5.419 kr5.678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag

PriceData har fulgt prisen på UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.302 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 4.768 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.403 kr.

Den nuværende pris på 4.302 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for UPS strømforsyning PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, online dobbeltkonvertering, 3 kVA / 3000 W, 9 udtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.302 kr27 kr (1%)
31. maj 20264.329 kr19 kr (0%)
29. maj 20264.348 kr11 kr (0%)
27. maj 20264.337 kr10 kr (0%)
14. maj 20264.327 kr16 kr (0%)
12. maj 20264.343 kr1 kr (0%)
8. maj 20264.344 kr6 kr (0%)
7. maj 20264.350 kr3 kr (0%)
6. maj 20264.353 kr175 kr (4%)
22. apr. 20264.528 kr154 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret