Gå til hovedindhold

UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304634768
Pris fra 3.418 krtil 4.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 701 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.264 kr 10. mar.

Sammenlign priser på UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3418 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS Pro UPS 1320Watt 2200VA
3.418 kr
Til butik
APC Back-UPS Pro UPS 1320Watt 2200VA billede

Produktinformation

APC Back-UPS Pro - UPS - tårn, RGB-lys - AC 230 V - 1320 watt - 2200 VA - 1-faset - output-stikforbindelser: 6 - sort, midnat

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BGM2200B-GR
EAN: 0731304634768
Varenr.: 1001934531
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BGM2200B-GR - Back-UPS Pro Gaming - 2200VA/1320W - Line Interactive UPS
3.467 kr
Til butik
APC BGM2200B-GR - Back-UPS Pro Gaming - 2200VA/1320W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Back-UPS Pro Gaming 2200VA/1320W UPS med Schuko CEE 7/5 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2200VA Udgangseffekt (W): 1320W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/5 + 2 x IEC C13 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/5Highlights AVR LCD Display Dataline Surge Protection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BGM2200B-GR
EAN: 0731304634768
Varenr.: 3256071
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Back-ups Pro Gaming Ups Black
3.744 kr
Til butik
Apc Back-ups Pro Gaming Ups Black billede

Produktinformation

Forbliv online, forbliv forbundet: 2 200 VA / 1 320 W nødstrøm, specielt designet til konsol- og pc-gaming Tordenvejr? Spil videre: overspændingsbeskyttelse til tilsluttede enheder Beskyt din hardware: nødstrøm, overspændingsbeskyttelse og 3 USB-opladningsporte, type A og type C Match dit tema: justerbare RGB-LED'er foran og bagpå Forsikring: 3 års garanti og udstyrsbeskyttelse op til 150 000 euro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: BGM2200B-GR
EAN: 0731304634768
Varenr.: 5020002868
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB
-2%4.099 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB
-2%4.119 kr
Før 4.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.418 kr3.418 krKøb
2Proshop DK3.467 kr3.467 krKøb
3Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb
4Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
5Vivas DK4.119 kr4.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB

PriceData har fulgt prisen på UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.995 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 3.494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.327 kr.

Den nuværende pris på 3.418 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for UPS strømforsyning APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200 VA / 1320 W, Schuko & C13, USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.418 kr14 kr (0%)
31. maj 20263.404 kr14 kr (0%)
30. maj 20263.418 kr8 kr (0%)
29. maj 20263.410 kr16 kr (0%)
28. maj 20263.394 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.406 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.418 kr49 kr (1%)
23. maj 20263.467 kr1 kr (0%)
21. maj 20263.468 kr26 kr (1%)
14. maj 20263.494 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret