Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør

EL-GrossistenSanitetEAN: 7331541114141
Pris fra 972,54 krtil 1.061 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 88,46 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 959 kr 2. maj

Sammenlign priser på Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 972.54 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor Wipex kobling PN10 50x6,9-G1 1/4
972,54 kr
Til butik
Uponor Wipex kobling PN10 50x6,9-G1 1/4 billede

Produktinformation

Uponor Wipex kobling PN10 50x6,9-G1 1/4

Produktspecifikationer

EAN: 7331541114141
Varenr.: 15843089252687
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor Wipex kobling 50x6,9mm x 1.1/4´´. PN10
1.042 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør
1.061 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN972,54 kr972,54 krKøb
2Elvvs.dk1.042 kr1.042 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.061 kr1.061 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør

PriceData har fulgt prisen på Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør i 179 dage. Laveste pris i perioden er 959 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.011 kr.

Den nuværende pris på 972,54 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Uponor Wipex kobling 50mmx1 - 1/4 np t/PEXrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026972,54 kr57,46 kr (6%)
9. maj 20261.030 kr12 kr (1%)
8. maj 20261.018 kr59 kr (6%)
2. maj 2026959 kr39 kr (4%)
1. maj 2026998 kr39 kr (4%)
21. apr. 2026959 kr39 kr (4%)
19. apr. 2026998 kr16 kr (2%)
5. feb. 20261.014 kr60 kr (6%)
4. feb. 20261.074 kr44 kr (4%)
2. feb. 20261.030 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret