Gå til hovedindhold

Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO

UponorEludstyrEAN: 6414900440745
Pris fra 1.484 krtil 2.337,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 853,5 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1484 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
1.484 kr
Til butik
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse billede

Produktinformation

Uponor Vario S fordelerrørsæt til gulvvarme Dette Uponor Vario S fordelerrørsæt er designet til effektiv fordeling af gulvvarmerør. Med sit robuste design i rustfrit stål og praktiske funktioner som aftap/påfyldventiler og justerbare håndhjul er det ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Varmesystemer
Farve: stainless steel
Størrelse: 410mm width, 6 circuits
EAN: 6414900440745
Varenr.: 046230106
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO
1.522 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
1.979 kr
Til butik
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Varme & styring
Farve: stainless steel
Størrelse: 410mm width, 6 circuits
EAN: 6414900440745
Varenr.: 046230106
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
1.999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 6 KREDSE L
2.120,7 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse. 6 x 3/4 Euro
2.337,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.484 kr1.484 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.522 kr1.522 krKøb
3BilligVVS DK1.979 kr1.979 krKøb
4CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.120,7 kr2.120,7 krKøb
6vvsfittings.dk2.337,5 kr2.337,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO

PriceData har fulgt prisen på Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.484 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.044,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.710 kr.

Den nuværende pris på 1.484 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Uponor Vario S fordelerrørsæt 6 kredse LS 6x3/4 EURO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.484 kr38 kr (2%)
1. jun. 20261.522 kr38 kr (3%)
30. maj 20261.484 kr87 kr (6%)
14. maj 20261.571 kr119 kr (7%)
11. maj 20261.690 kr119 kr (8%)
6. maj 20261.571 kr119 kr (7%)
5. maj 20261.690 kr119 kr (8%)
30. apr. 20261.571 kr119 kr (7%)
3. mar. 20261.690 kr109 kr (6%)
5. feb. 20261.799 kr118 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret