Gå til hovedindhold

EL-Grossisten UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO

EL-GrossistenEludstyrEAN: 6414905236084
Pris fra 1.095 krtil 1.372,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 277,5 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 995 kr 26. maj

Sammenlign priser på UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1095 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.095 kr
Til butik
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse billede

Produktinformation

Uponor Vario S fordelerrørsæt til gulvvarme komplet med ophæng. Håndhjulene på returrøret kan erstattes af telestaterne du finder under relaterede produkter. C/C 50 mm Rustfri stål 3/4" Eurokonus 1" tilslutningstykker med omløber/pakninger Aft

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Varme & styring
Størrelse: 260 mm
EAN: 6414905236084
Varenr.: 046230003
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fordelerrørsæt 3 kredse 3/4'' euro
1.319 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO
1.372,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.095 kr1.095 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.319 kr1.319 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.372,5 kr1.372,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO

PriceData har fulgt prisen på UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 948 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.372,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.071 kr.

Den nuværende pris på 1.095 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.095 kr100 kr (10%)
26. maj 2026995 kr100 kr (9%)
24. maj 20261.095 kr100 kr (10%)
17. maj 2026995 kr377,5 kr (28%)
16. maj 20261.372,5 kr377,5 kr (38%)
12. maj 2026995 kr100 kr (9%)
11. maj 20261.095 kr100 kr (10%)
20. apr. 2026995 kr4 kr (0%)
18. apr. 2026999 kr116 kr (10%)
17. apr. 20261.115 kr116 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret