Gå til hovedindhold

Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro

UponorEludstyrEAN: 6414900440714
Pris fra 1.233 krtil 1.909 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 676 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 26. maj

Sammenlign priser på Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1233 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.233 kr
Til butik
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse billede

Produktinformation

Uponor Vario S fordelerrørsæt til gulvvarme Dette Uponor Vario S fordelerrørsæt er designet til effektiv fordeling af gulvvarmerør. Med sit robuste design i rustfrit stål og praktiske funktioner som aftap/påfyldventiler og justerbare håndhjul er det ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Varmesystemer
EAN: 6414900440714
Varenr.: 046230103
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE LS 3X3/4EURO
1.296 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.299 kr
Til butik
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Varme
EAN: 6414900440714
Varenr.: 046230103
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UPONOR VARIO S FORDELERRØRSÆT 3 KREDSE L
1.463,7 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro
1.630 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor Vario S 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.233 kr1.233 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.296 kr1.296 krKøb
3CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.463,7 kr1.463,7 krKøb
5vvsfittings.dk1.630 kr1.630 krKøb
6BilligVVS DK1.909 kr1.909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro

PriceData har fulgt prisen på Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.080 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.193 kr.

Den nuværende pris på 1.233 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Uponor Vario S fordelerrørsæt 3 kredse. 3 x 3/4 Euro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.233 kr63 kr (5%)
1. jun. 20261.296 kr63 kr (5%)
30. maj 20261.233 kr34 kr (3%)
26. maj 20261.199 kr87 kr (7%)
24. maj 20261.286 kr87 kr (7%)
17. maj 20261.199 kr87 kr (7%)
16. maj 20261.286 kr87 kr (7%)
12. maj 20261.199 kr87 kr (7%)
11. maj 20261.286 kr87 kr (7%)
18. apr. 20261.199 kr100 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret