Gå til hovedindhold

Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm

UponorSanitetEAN: 6414905228751
Pris fra 59 krtil 100 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 8. maj

Sammenlign priser på Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm
59 kr
Til butik
Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Alupex rr og fittings Samlestykker
EAN: 6414905228751
Varenr.: 087452132
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor PPSU MLC press samlestykke 32 x 32 mm
60 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor S-Press PLUS preskobling PPSU 32 mm
62,56 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Preskobling ppsu uponor 32 mm
63 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor S-Press muffe PPSU 32-32
93,4 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor PPSU MLC press samlestykke 32 x 32 mm
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK59 kr59 krKøb
2Elvvs.dk60 kr60 krKøb
3CS MEGASTORE DK62,56 kr101,56 krKøb
4Proshop DK63 kr102 krKøb
5EL-GROSSISTEN93,4 kr93,4 krKøb
6vvsfittings.dk100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm

PriceData har fulgt prisen på Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm i 160 dage. Laveste pris i perioden er 41,5 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 62,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 32 x 32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659 kr1 kr (2%)
21. maj 202660 kr1 kr (2%)
14. maj 202661 kr1 kr (2%)
13. maj 202662 kr8 kr (15%)
8. maj 202654 kr8,56 kr (14%)
7. maj 202662,56 kr8,56 kr (16%)
29. apr. 202654 kr1 kr (2%)
27. apr. 202655 kr1 kr (2%)
25. apr. 202656 kr2 kr (4%)
22. apr. 202654 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret