Gå til hovedindhold

Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm

UponorSanitetEAN: 6414905228737
Pris fra 41,75 krtil 69,78 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,03 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38,26 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm
41,75 kr
Til butik
Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Alupex rr og fittings Samlestykker
EAN: 6414905228737
Varenr.: 087452120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor S-Press PLUS preskobling PPSU 20 mm
41,88 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Preskobling ppsu uponor 20 mm
44 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor S-press Plus muffe PPSU, 20-20 mm
55 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor PPSU MLC press samlestykke 20 x 20 mm
62,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor S-Press muffe PPSU 20-20
69,78 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK41,75 kr41,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK41,88 kr80,88 krKøb
3Proshop DK44 kr83 krKøb
4CompletVVS55 kr55 krKøb
5vvsfittings.dk62,5 kr62,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN69,78 kr69,78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm

PriceData har fulgt prisen på Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 41,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 41,75 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Uponor S-Press PPSU - Samlestykke m. preskoblinger, 20 x 20 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202641,75 kr
26. maj 202641,88 kr
23. maj 202641,75 kr
22. maj 202641,88 kr
8. maj 202641,75 kr
7. maj 202641,88 kr
5. maj 202641,75 kr
3. maj 202641 kr2 kr (5%)
2. maj 202639 kr
30. apr. 202638,26 kr2,74 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret