Gå til hovedindhold

Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm

UponorSanitetEAN: 7321500057121
Pris fra 350 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 334 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm
350 kr
Til butik
Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm billede

Produktinformation

Uponor aqua plus fordelerrør med omløber WTR PEX DR 3/4"MT/SN 3X15C/C50 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Pex systemer
Artikel nr.: 1067754
EAN: 7321500057121
Varenr.: 2902946
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor fordelerrør 3/4", 3 afgreninger med 15 mm omløber
350 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor aqua plus fordelerrør med omløber WTR PEX DR 3/4MT/SN 3X15C/C50 mm
364 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor fordelerrør m/oml 3/4´´- 3x15mm gren
392 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor fordelerrør 3/4", 3 afgreninger med 15 mm omløber
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK350 kr389 krKøb
2LavprisVVS350 kr350 krKøb
3CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb
4Elvvs.dk392 kr392 krKøb
5BilligVVS DK409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm

PriceData har fulgt prisen på Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Uponor aqua plus fordelerrør med omløber wtr pex dr 3/4mt/sn 3x15c/c50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026350 kr1 kr (0%)
12. maj 2026349 kr1 kr (0%)
11. maj 2026350 kr1 kr (0%)
9. maj 2026349 kr1 kr (0%)
8. maj 2026350 kr1 kr (0%)
7. maj 2026349 kr15 kr (4%)
15. apr. 2026334 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026335 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026334 kr5 kr (2%)
20. dec. 2025329 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret