Gå til hovedindhold

Ipa Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4

IpaRørstykkerEAN: 5709057172153
Pris fra 8,48 krtil 16 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7,52 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7,7 kr 27. maj

Sammenlign priser på Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8.48 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rørbøjle Galv. 27,5-3/4 43107
8,48 kr
Til butik
Rørbøjle Galv. 27,5-3/4 43107 billede

Produktinformation

Varmforzinket 20x1,25mm hul 5 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Ipa
Kategori: Galvaniseret rørbøjler
EAN: 5709057172153
Varenr.: 35494
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
rrbjle halvrund 27,5 mm 3/4
8,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4
11,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4
16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk8,48 kr8,48 krKøb
2WATTOO.DK8,5 kr8,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK11,75 kr50,75 krKøb
4Proshop DK16 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4

PriceData har fulgt prisen på Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 7,4 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 8,48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 8,48 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Unite rørbøjle halvrund 27,5 mm 3/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20268,48 kr
27. maj 20267,7 kr
26. maj 20267,74 kr
23. maj 20267,7 kr
22. maj 20267,74 kr
8. maj 20267,7 kr
7. maj 20267,74 kr
30. apr. 20267,7 kr
29. apr. 20267,74 kr
1. apr. 20267,7 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret