Gå til hovedindhold

Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås

UnidrainVandlåseEAN: 5707692007946
Pris fra 271 krtil 360 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain P-vandlås, Ø75 mm
271 kr
Til butik
Unidrain P-vandlås, Ø75 mm billede

Produktinformation

Unidrain P-vandlås Ø75 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 75 mm
EAN: 5707692007946
Varenr.: 155017913
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås
272 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain P-vandlås, Ø75 mm
272 kr
Til butik
Unidrain P-vandlås, Ø75 mm billede

Produktinformation

Høj selvrensningseffekt. P-vandlåsen kan bruges i stedet for den optagelige vandlås/lugtspærre, der følger med nogle af udløbshusene. Kan med fordel installeres i brusenicher med hyppig anvendelse. Glidemiddel til gummipakninger medfølger.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1850.0075
EAN: 5707692007946
Varenr.: 2901038
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain P-vandlås, Ø75 mm
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain P-vandlås, Ø75 mm
305 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 75 mm P-vandlås
316,56 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain P-vandlås Ø75 mm
355 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
P-vandlås ø75 mm i pp plast
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS271 kr271 krKøb
2CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
3Proshop DK272 kr311 krKøb
4CompletVVS289 kr289 krKøb
5BilligVVS DK305 kr305 krKøb
6EL-GROSSISTEN316,56 kr316,56 krKøb
7vvsfittings.dk355 kr355 krKøb
8MaintainIt360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås

PriceData har fulgt prisen på Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås i 166 dage. Laveste pris i perioden er 271 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Unidrain vandlås linje Ø75mm - vandret. P-vandlås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026271 kr1 kr (0%)
25. maj 2026272 kr1 kr (0%)
22. maj 2026271 kr1 kr (0%)
20. maj 2026272 kr1 kr (0%)
18. maj 2026271 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026272 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026273 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026274 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026275 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026276 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret