Gå til hovedindhold

Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692003603
Pris fra 593 krtil 742 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain montagesæt til trækonstruktion, til 1200 mm afløbsarmatur
593 kr
Til butik
Unidrain montagesæt til trækonstruktion, til 1200 mm afløbsarmatur billede

Produktinformation

Sættet omfatter træfront- og sideprofiler, der monteres i træbjælker ved hjælp af skruer. Montagesættet garanterer den rette position og sikrer fastgørelsen af afløbsarmaturet i bygninger med træbjælkestruktur. Frontprofilen kan justeres i længden ved at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: brown
Størrelse: 1200x22 mm
EAN: 5707692003603
Varenr.: 155026252
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain montagesæt til trækonstruktion, til 1200 mm afløbsarmatur
619 kr
Til butik
Unidrain montagesæt til trækonstruktion, til 1200 mm afløbsarmatur billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: brown
Størrelse: 1200x22 mm
EAN: 5707692003603
Varenr.: 155026252
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Montagesæt L1200 H22
672,1 kr
Til butik
Montagesæt L1200 H22 billede

Produktinformation

Sættet omfatter træfront- og sideprofiler, der monteres i træbjælker ved hjælp af skruer.Montagesættet garanterer den rette position og sikrer fastgørelsen af afløbsarmaturet i bygninger med træbjælkestruktur. Frontprofilen kan justeres i længden ved at s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5707692003603
Varenr.: 15844026614095
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain montagesæt til trækonstruktion, til 1200 mm afløbsarmatur
705 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain 1004 monteringssæt 22x1200mm til afløbsarmatur
730 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Unidrain montagest 22 mm til trbjlkelag, til 1200 mm render
738 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm
742 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS593 kr593 krKøb
2CompletVVS619 kr619 krKøb
3EL-GROSSISTEN672,1 kr672,1 krKøb
4BilligVVS DK705 kr705 krKøb
5Elvvs.dk730 kr730 krKøb
6WATTOO.DK738 kr738 krKøb
7Proshop DK742 kr781 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 742 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 677 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Unidrain Montagesæt til trækonstruktion, linjeafløb 22 mm, 1200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026593 kr79,1 kr (12%)
24. maj 2026672,1 kr16,9 kr (2%)
23. maj 2026689 kr16,9 kr (3%)
10. maj 2026672,1 kr16,9 kr (2%)
30. apr. 2026689 kr53 kr (7%)
29. apr. 2026742 kr4 kr (1%)
26. apr. 2026738 kr49 kr (7%)
7. jan. 2026689 kr30 kr (5%)
5. jan. 2026659 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026660 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret