Gå til hovedindhold

Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål

UnidrainAfløbEAN: 5707692003092
Pris fra 1.651 krtil 2.091,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 440,25 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.635 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1651 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 800 mm, mod venstre væg
1.651 kr
Til butik
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 800 mm, mod venstre væg billede

Produktinformation

Du sammensætter selv dit Unidrain gulvafløb så det passer til dine behov. Under relaterede varer i bunden finder du rist, ramme eller udløbshus du ønsker. For at få en komplet løsning skal bruge nedstående: Valg af ristRisten findes i flere forskellige de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
Størrelse: 800mm
EAN: 5707692003092
Varenr.: 155000208
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain model 1002 Afløbsarmatur med venstre vægflange - 800 mm
1.671 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 aflbsarmatur til vg p venstre side - 800 mm
1.725 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 800 mm med bagvæg/venstre vægflange
1.725 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 800 mm, mod venstre væg
1.845 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål
1.929 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
1002 afløbsarmatur 800 mm
2.062,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 800 mm med bagvæg/venstre vægflange
2.091,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.651 kr1.651 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.671 kr1.671 krKøb
3WATTOO.DK1.725 kr1.725 krKøb
4Elvvs.dk1.725 kr1.725 krKøb
5BilligVVS DK1.845 kr1.845 krKøb
6Homeshop DK1.929 kr1.929 krKøb
7MaintainIt2.062,5 kr2.062,5 krKøb
8vvsfittings.dk2.091,25 kr2.091,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål

PriceData har fulgt prisen på Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.618 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 1.767 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.676 kr.

Den nuværende pris på 1.651 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.651 kr16 kr (1%)
2. jun. 20261.635 kr36 kr (2%)
1. jun. 20261.671 kr36 kr (2%)
26. maj 20261.635 kr36 kr (2%)
25. maj 20261.671 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.672 kr37 kr (2%)
17. maj 20261.635 kr38 kr (2%)
16. maj 20261.673 kr38 kr (2%)
12. maj 20261.635 kr38 kr (2%)
11. maj 20261.673 kr38 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret