Gå til hovedindhold

Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm

Pris fra 135 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114,95 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73,76 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unicorn Academy Fashion Doll 24 cm - Ava
135 kr
Til butik
Unicorn Academy Fashion Doll 24 cm - Ava billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Figurer og dukker
Farve: 1
Artikel nr.: UNI-6067324
EAN: 0778988249789
Varenr.: 20921023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm
166 kr
Til butik
Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm billede

Produktinformation

Skab fortryllende Enhjørningeakademiet eventyr derhjemme med Ava modedukke. Med 9 bevægelige led og smukt detaljeret fra top til tå, udtrykker Avas personlighed sig gennem hendes karakteristiske outfit fra serien. Hendes flotte hår kan styles med det medfølgende stylingstilbehør. Inspireret af NETFLIX's aninmationsserie og bestseller bøger, hvor venskab blomstrer, bringes figurerne fra Enhjørningeakademiet til live. Oplev og udvid din verden med modedukker, enhjørninge eller de små dukker og legesæt fra Enhjørningeakademiet (sælges separat). Til børn, der elsker enhjørninge, hestelegetøj, dukker og tilbehør, dukkehuse, samleobjekter, plyslegetøj og mere, er legetøj fra Enhjørningeakadamiet en perfekt gave til enhver anledning.Bring magien fra Enhjørningeakademiet hjem med Ava-dukken.

Produktspecifikationer

Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 6067324
EAN: 0778988249789
Varenr.: 3271530
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Unicorn Academy Fashion Doll 24 cm - Ava (6067324)
241 kr
Til butik
Unicorn Academy Fashion Doll 24 cm - Ava (6067324) billede

Produktinformation

Create enchanting Unicorn Academy adventures at home with the Ava fashion doll. With 9 movable joints and beautifully detailed from head to toe, Ava's personality is expressed through her signature outfit from the series. Her beautiful hair can be styled with the included styling accessories. Inspired by NETFLIX's animated series and bestselling books where friendship blossoms, the characters from the Unicorn Academy come to life. Discover and expand your world with fashion dolls, unicorns or the little dolls and playsets from the Unicorn Academy (sold separately). For kids who love unicorns, horse toys, dolls and accessories, dollhouses, collectibles, plush toys and more, Unicorn Academy toys are a perfect gift for any occasion. Bring the magic of the Unicorn Academy home with the Ava doll. Ages 4 years and up.

Produktspecifikationer

Kategori: Docks og tilbehør
EAN: 0778988249789
Varenr.: D01819
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Unicorn Academy Dukke - 24 cm - Ava
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
2Proshop DK166 kr205 krKøb
3Teknikproffset DK241 kr290 krKøb
4Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm

PriceData har fulgt prisen på Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 73,76 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Unicorn Academy Enhjørningeakademiet Fashion Ava 24 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026135 kr6 kr (4%)
25. apr. 2026141 kr61,91 kr (78%)
22. apr. 202679,09 kr5,33 kr (7%)
21. apr. 202673,76 kr
19. apr. 202673,86 kr
17. apr. 202673,76 kr67,24 kr (48%)
14. apr. 2026141 kr25 kr (15%)
13. apr. 2026166 kr25 kr (18%)
11. apr. 2026141 kr25 kr (15%)
27. mar. 2026166 kr25 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret