Gå til hovedindhold

Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613

POSCAHåndarbejde og hobbyEAN: 4902778249215
Pris fra 217 krtil 369,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 152,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paintmarker POSCA PC-5M Soft Colors - med 8 stk ass. farver
217 kr
Til butik
Paintmarker POSCA PC-5M Soft Colors - med 8 stk ass. farver billede

Produktspecifikationer

Mærke: POSCA
Kategori: Permanentmarkere
Farve: 1
Artikel nr.: 4902778249215
EAN: 4902778249215
Varenr.: 6613898
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POSCA marker sæt Soft farver, PC-5M 8 ass.
217 kr
Til butik
Gå til Vivi´s Butik
TrustScore 5 ud af 54,9
Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613
-40%232,8 kr
Før 388 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613 billede

Produktinformation

Uni Posca tuscher/tusser PC-5M med en stregbredde på 1,8 - 2,5 mm i 8 ass. pastel farver. Kan male/tegne på alle overflader, træ, tekstil, karton, metal, keramik, sten og plastik. Vandbaseret farver uden alkohol og opløsningsmidler. Er dækende, opaque og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Posca Tusser
EAN: 4902778249215
Varenr.: 5744
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Uni Posca - Soft Colors - PC5M - Sæt m. 8 stk
279 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Posca Tuscher - PC-5M - 8 stk. - Afdæmpede Farver
369,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
2Proshop DK217 kr256 krKøb
3Vivi´s Butik232,8 kr232,8 krKøb
4HC Farver279 kr279 krKøb
5Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613

PriceData har fulgt prisen på Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 165,79 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Uni Posca Tuscher/Tusser PC-5M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 1,8 - 2,5 mm - 401613 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026217 kr3 kr (1%)
28. maj 2026214 kr1 kr (0%)
27. maj 2026213 kr1 kr (0%)
26. maj 2026214 kr1 kr (0%)
25. maj 2026213 kr1 kr (0%)
24. maj 2026214 kr1 kr (0%)
22. maj 2026213 kr5 kr (2%)
6. maj 2026218 kr13 kr (6%)
30. apr. 2026205 kr14 kr (6%)
27. apr. 2026219 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret