Gå til hovedindhold

Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611

POSCAHåndarbejde og hobbyEAN: 4902778249239
Pris fra 156 krtil 269,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 113,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paintmarker POSCA PC-1M - med 8 stk. ass. Soft Colors
156 kr
Til butik
Paintmarker POSCA PC-1M - med 8 stk. ass. Soft Colors billede

Produktspecifikationer

Mærke: POSCA
Kategori: Permanentmarkere
Farve: 1
Artikel nr.: 401611
EAN: 4902778249239
Varenr.: 10374723
Gå til Vivi´s Butik
TrustScore 5 ud af 54,9
Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611
-40%162 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611 billede

Produktinformation

Uni Posca tuscher/tusser PC1M med en stregbredde på 0,7 mm i 8 ass. Soft Colors farver. Kan male/tegne på alle overflader, træ, tekstil, karton, metal, keramik, sten og plastik. Vandbaseret farver uden alkohol og opløsningsmidler. Er dækende, opaque og ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Posca Tusser
EAN: 4902778249239
Varenr.: 5748
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Uni Posca - Soft Colors - PC1M - Sæt m. 8 stk
179 kr
Til butik
Uni Posca - Soft Colors - PC1M - Sæt m. 8 stk billede

Produktinformation

Uni Posca hæfter på næsten alle overflader Vejrbestandig vandbaserede tusch i topkvaliktet. 8 x Soft Colors samlet i et sæt.Uni Posca tusser er fuldtdækkende og flyder flot sammen, så både børn og voksne kan få resultater med et udtryk ud over det sædvanl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uni Posca
Kategori: Posca
Farve: Soft
Størrelse: 1m
EAN: 4902778249239
Varenr.: 193964
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POSCA marker sæt Soft farver, PC-1M 8 ass.
195 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Posca Tuscher - PC-1M - 8 stk. - Afdæmpede Farver
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK156 kr195 krKøb
2Vivi´s Butik162 kr162 krKøb
3HC Farver179 kr179 krKøb
4Proshop DK195 kr234 krKøb
5Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611

PriceData har fulgt prisen på Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Uni Posca Tuscher/Tusser PC-1M 8 STK Soft Colors Ass. Farver 0,7 mm - 401611 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026156 kr1 kr (1%)
27. maj 2026157 kr1 kr (1%)
26. maj 2026156 kr1 kr (1%)
23. maj 2026157 kr1 kr (1%)
7. maj 2026156 kr6 kr (4%)
2. maj 2026162 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026156 kr6 kr (4%)
26. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026164 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026162 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret