Gå til hovedindhold

!Kort tilbehør Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke

Pris fra 127,95 krtil 141 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 13,05 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98,95 kr 5. maj

Sammenlign priser på Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Gamegenic - Star Wars: Unlimited Premium Acrylic Tokens PRO Expansion
-25%127,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gamegenic - Star Wars: Unlimited Premium Acrylic Tokens PRO Expansion billede

Produktinformation

Gamegenic - Star Wars: Unlimited Premium Acrylic Tokens PRO Expansion

Produktspecifikationer

Kategori: Deckboxe & Andet
EAN: 4251715417201
Varenr.: 346106
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Star Wars Unlimited Tokens PRO Expansion Pack - GameGenic
129 kr
Til butik
Star Wars Unlimited Tokens PRO Expansion Pack - GameGenic billede

Produktinformation

Star Wars Unlimited Tokens PRO Expansion Pack - GameGenic Denne udvidelse af Tokens til Star Wars: Unlimited passer særligt godt til Twin Suns formatet og trækker Star Wars oplevelsen ude fra rummet og direkte ned på dit spillebord. Indeholder 40 tokens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blackfire
Kategori: Kort Opbevaring
EAN: 4251715417201
Varenr.: 7402
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke
141 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk127,95 kr127,95 krKøb
2NextLevelGames.dk129 kr129 krKøb
3CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke

PriceData har fulgt prisen på Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke i 187 dage. Laveste pris i perioden er 98,95 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 127,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Ultra Pro Gamegenic: Star Wars Unlimited kortspil - Premium Tokens Pro ekspansionspakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026127,95 kr1,05 kr (1%)
6. maj 2026129 kr30,05 kr (30%)
5. maj 202698,95 kr11 kr (10%)
2. maj 2026109,95 kr18 kr (14%)
27. apr. 2026127,95 kr12,05 kr (9%)
26. apr. 2026140 kr12,05 kr (9%)
21. apr. 2026127,95 kr1,05 kr (1%)
20. apr. 2026129 kr1,05 kr (1%)
29. mar. 2026127,95 kr1,05 kr (1%)
28. mar. 2026129 kr1,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret