Gå til hovedindhold

!Kort tilbehør Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer)

Pris fra 37,95 krtil 70,7 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32,75 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,95 kr 5. maj

Sammenlign priser på Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer)
-53%37,95 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer) billede

Produktspecifikationer

Kategori: WoW)
EAN: 4251715417287
Varenr.: 345597
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Art Sleeves, Card Back Magenta - 60 stk - plastiklommer - Star Wars Unlimited - Gamegenic
59 kr
Til butik
Art Sleeves, Card Back Magenta - 60 stk - plastiklommer - Star Wars Unlimited - Gamegenic billede

Produktinformation

Art Sleeves, Card Back Magenta - 60 stk - plastiklommer - Star Wars Unlimited - Gamegenic Pakken indeholder 60 plastiklommer med motiv fra Star Wars, og en gennemsigtig plastiklomme. Star Wars plastiklommer til at beskytte dine kort, og gøre det nemmere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blackfire
Kategori: Plastiklommer
EAN: 4251715417287
Varenr.: 7396
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ultra Pro Gamegenic Star Wars Unlimited kortspil - art sleeves - kortbagside magenta
70,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk37,95 kr37,95 krKøb
2NextLevelGames.dk59 kr59 krKøb
3CS MEGASTORE DK70,7 kr109,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer)

PriceData har fulgt prisen på Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 34,95 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 37,95 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Gamegenic - Star Wars: Unlimited - Jump to Lightspeed - Art Sleeves - Card Back Magenta (60+1 Kortlommer) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202637,95 kr21,05 kr (36%)
22. maj 202659 kr21,05 kr (55%)
17. maj 202637,95 kr1 kr (3%)
6. maj 202638,95 kr4 kr (11%)
5. maj 202634,95 kr4 kr (10%)
2. maj 202638,95 kr1 kr (3%)
1. maj 202639,95 kr10 kr (20%)
27. apr. 202649,95 kr39,05 kr (44%)
26. apr. 202689 kr39,05 kr (78%)
21. apr. 202649,95 kr9,05 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret