Gå til hovedindhold

Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods

InnovaGoodsStokkeEAN: 8435527826123
Pris fra 149 krtil 549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandrestok med LED-lys, alarm og gribearm
149 kr
Til butik
Vandrestok med LED-lys, alarm og gribearm billede

Produktinformation

InnovaGoods gør det nemt for dig at prioritere din personlige pleje uden nogen undskyldninger, da du finder de bedste og seneste nye skønheds-, afslapnings- og velværeartikler! Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods er et godt eksempel på dette! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket været deres funktionalitet, effektivitet og innovativt design.Denne originale vandrestok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm har 6 længdeindstillinger, en skridsikker base med 4 støttepunkter og et ekstra håndtag, der kan foldes 90º med et forsænket greb. Drives af 2 AAA-batterier (medfølger ikke). Belastningskapacitet op til 70 kg.En multifunktionel, udtrækkelig stok til komfortabel og sikker gang. Godt greb med det dobbelte håndtag. Man kan samle genstande op med gribetangen uden at anstrenge sig eller bøje sig ned.Multifunktionel, ergonomisk: Vores udtrækkelige stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm er ideel til komfortabel og sikker gang. Det unikke design giver mange nyttige funktioner. Robust, let, med 2 AAA-batterier (medfølger ikke). Velegnet til personer op til 70 kg.Mekanisk gribearm: Denne stok har en gribearm i den nederste del, så du kan samle genstande op fra gulvet, fra høje hylder eller fra svært tilgængelige steder osv. uden at skulle bøje dig ned eller anstrenge dig. Den betjenes med et håndtag og har magneter i spidserne for at gøre det lettere at gribe metalgenstande.LED-lys og alarm: Denne udtrækkelige stok har en alarm og et LED-lys på det øverste håndtag. LED-lyset kan drejes op til 45°, så det kan peges præcis derhen, hvor du har brug for det. Det er især nyttigt, når du færdes på dårligt oplyste steder. Den hørbare alarm (80 dB) udsender en alarmtone i tilfælde af potentiel fare.Justerbar længde og dobbelt håndtag: Vores vandrestok med lys, alarm og gribearm har 6 længde...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Krykker og Stokke
Vægt: 0.91g
EAN: 8435527826123
Varenr.: 1069931
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde
189 kr
Til butik
Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde billede

Produktinformation

Denne originale vandrestok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm har 6 længdeindstillinger, en skridsikker base med 4 støttepunkter og et ekstra håndtag, der kan foldes 90º med et forsænket greb. Drives af 2 AAA-batterier (medfølger ikke). Belastningska...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527826123
Varenr.: 10586442334551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
InnovaGoods LED-udtrækkelig vandrestav med lys
219 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Udtrækkelig Stok med LED, Alarm og Mekanisk Hånd
269 kr
Til butik
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods
269 kr
Til butik
Gå til Bandageshoppen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Stok med lys & alarm - justerbar
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK149 kr149 krKøb
2Shoppilo189 kr189 krKøb
3CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
4Estore DK269 kr269 krKøb
5JepJep269 kr269 krKøb
6Bandageshoppen.dk549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods i 184 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Udtrækkelig stok med LED-lys, alarm og mekanisk gribearm Hannde InnovaGoods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026149 kr40 kr (21%)
3. maj 2026189 kr40 kr (27%)
1. maj 2026149 kr40 kr (21%)
30. apr. 2026189 kr40 kr (27%)
22. apr. 2026149 kr40 kr (21%)
21. apr. 2026189 kr40 kr (27%)
17. apr. 2026149 kr40 kr (21%)
16. apr. 2026189 kr40 kr (27%)
9. apr. 2026149 kr40 kr (21%)
8. apr. 2026189 kr40 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret