Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158804303
Pris fra 2.199 krtil 3.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise 300 x 250 cm Hvid
-23%2.199 kr
Før 2.874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise 300 x 250 cm Hvid billede

Produktinformation

Denne motoriserede markise er et kvalitetsløft til ethvert udendørs område, og den er lavet til at give skygge og beskyttelse uden at gå på kompromis med stilen. Den moderne stil kombinerer et slankt design med smarte funktioner, hvilket gør den helt ideel til hjemmets patioer og kommercielle steder. Den automatiske funktion ser ikke kun godt ud, men kan også modstå vejrforholdene og forbedre stilen på din udendørsplads. Den motoriserede kontrol giver dig præcis styring, hvilket gør den til et must-have til afslappende sommerdage. Materialer: Fremstillet af stærkt stof, giver denne markise UV-beskyttelse, vandmodstand og farvefasthed, så den ser godt ud i lang tid. Den er støttet af en robust stålramme og er bygget til at kunne klare udendørs forhold, hvilket gør den perfekt til hele året.Inkluderede komponenter: Den motoriserede markise kommer med en sammenrullelig markise og en fjernbetjening. Denne samlede pakke gør opsætningen nem, så du hurtigt kan få glæde af komforten i alt slags vejr.Funktioner / Funktion / Design: Med UV-modstand og vandafvisende funktioner tilbyder markisen førsteklasses beskyttelse, der passer på dig og dine møbler. Den sammenrullelige design gør det muligt at justere skyggen perfekt, mens dens moderne stil passer ind i mange forskellige udendørs designs.Anbefalede brug: Fantastisk til patios, balkoner og haver, tilbyder markisen fleksible skygge muligheder. Den kan tilpasses til forskellige omgivelser, så du kan holde det køligt og beskytte overflader mod solskader, hvilket skaber indbydende og hyggelige rum.Pasning og vedligeholdelse: For at holde den pæn, kan du blot tørre den af med et tørt klæde for at fjerne støv og snavs. Når vejret bliver voldsomt, er det bedst at trække markisen tilbage for at forlænge dens levetid og sikre, at den er klar til brug hele året rundt. Materiale: HvidSamlede dimensioner: 300 x 250 CM (L x ...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 21.39g
EAN: 8721158804303
Varenr.: 1629100
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise 300 x 250 cm Hvid
-23%2.219 kr
Før 2.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise 300 x 250 cm Hvid billede

Produktinformation

Denne motoriserede markise er et kvalitetsløft til ethvert udendørs område, og den er lavet til at give skygge og beskyttelse uden at gå på kompromis med stilen. Den moderne stil kombinerer et slankt design med smarte funktioner, hvilket gør den helt ideel til hjemmets patioer og kommercielle steder. Den automatiske funktion ser ikke kun godt ud, men kan også modstå vejrforholdene og forbedre stilen på din udendørsplads. Den motoriserede kontrol giver dig præcis styring, hvilket gør den til et must-have til afslappende sommerdage. Materialer: Fremstillet af stærkt stof, giver denne markise UV-beskyttelse, vandmodstand og farvefasthed, så den ser godt ud i lang tid. Den er støttet af en robust stålramme og er bygget til at kunne klare udendørs forhold, hvilket gør den perfekt til hele året.Inkluderede komponenter: Den motoriserede markise kommer med en sammenrullelig markise og en fjernbetjening. Denne samlede pakke gør opsætningen nem, så du hurtigt kan få glæde af komforten i alt slags vejr.Funktioner / Funktion / Design: Med UV-modstand og vandafvisende funktioner tilbyder markisen førsteklasses beskyttelse, der passer på dig og dine møbler. Den sammenrullelige design gør det muligt at justere skyggen perfekt, mens dens moderne stil passer ind i mange forskellige udendørs designs.Anbefalede brug: Fantastisk til patios, balkoner og haver, tilbyder markisen fleksible skygge muligheder. Den kan tilpasses til forskellige omgivelser, så du kan holde det køligt og beskytte overflader mod solskader, hvilket skaber indbydende og hyggelige rum.Pasning og vedligeholdelse: For at holde den pæn, kan du blot tørre den af med et tørt klæde for at fjerne støv og snavs. Når vejret bliver voldsomt, er det bedst at trække markisen tilbage for at forlænge dens levetid og sikre, at den er klar til brug hele året rundt. Materiale: HvidSamlede dimensioner: 300 x 250 CM (L x B)UV-bestandige materialerVandafvisende materialerSammenrulleligDriftsmekanisme: FjernbetjeningForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Udtrækkelig markise1 x Fjernbetjening Børn skal være under opsyn for at sikre, at de ikke leger med apparatet. Hold børn væk fra monteringsområdet. Bemærk: Læs instruktionerne omhyggeligt inden brug og behold dem til fremtidig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 300 x 250 cm
Vægt: 21.39g
EAN: 8721158804303
Varenr.: 1629100
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise 300 x 250 cm Hvid
-23%2.219 kr
Før 2.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise 300 x 250 cm Hvid billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 300 x 250 cm
Vægt: 21.39g
EAN: 8721158804303
Varenr.: 1629100
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid
3.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
2Livera DK2.219 kr2.288 krKøb
3Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
4BoligRetning3.199 kr3.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.199 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 2.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.303 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Udtrækkelig Markise 300 X 250 Cm Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20262.199 kr200 kr (8%)
5. maj 20262.399 kr90 kr (4%)
4. feb. 20262.309 kr10 kr (0%)
2. feb. 20262.299 kr10 kr (0%)
1. feb. 20262.309 kr10 kr (0%)
31. jan. 20262.299 kr10 kr (0%)
29. jan. 20262.309 kr10 kr (0%)
28. jan. 20262.299 kr10 kr (0%)
22. jan. 20262.309 kr10 kr (0%)
20. jan. 20262.299 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret