Gå til hovedindhold

Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm

MerakiRengøringsmidlerEAN: 5707644821552
Pris fra 39 krtil 84 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Børstehoved sort t/ opvaskebørste - Meraki
39 kr
Til butik
Børstehoved sort t/ opvaskebørste - Meraki billede

Produktinformation

Mål: H: 6 Dia: 8 cm. Materiale: ABS, Nylon Børstehoved der passer til opvaskebørste af bambus fra Meraki. Børstehovedet er sort og er super smart, da det kan udskiftes når den gamle er blevet slidt. Så behøver du ikke at købe en helt ny opvaskebørste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Til opvasken
EAN: 5707644821552
Varenr.: 12763
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Udskiftelige opvaskebørstehoveder, Sort
49,95 kr
Til butik
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Udskiftelige børstehoveder til opvaskebørste 2-pak
55 kr
Til butik
Udskiftelige børstehoveder til opvaskebørste 2-pak billede

Produktinformation

Giv din Meraki opvaskebørste nyt liv med dette sæt af udskiftelige børstehoveder. Når det gamle hoved er blevet fladt eller trægt, behøver du ikke investere i en helt ny børste. Du klikker blot et nyt hoved på og fortsætter arbejdet. Sættet indeholder to...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Opvask og rengøring
Farve: Sort
EAN: 5707644821552
Varenr.: 5611
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udskiftelige Børstehoveder, Sort, Meraki
59 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Replaceable Brush Heads 2 stk.
59 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki hoved til opvaskebørste 2-pak Sort
-25%59,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Udskiftelige børstehoveder, Sort, 2 stk
-25%60 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Udskiftelige børstehoveder 2 stk., Sort
69 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm
72 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - 2 stk børste hoveder
75 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Interchangeable Brush Heads Black - 2 pcs
84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mostersskur.dk39 kr39 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk49,95 kr49,95 krKøb
3Kitcho55 kr55 krKøb
4Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør59 kr59 krKøb
5Beautycos DK59 kr88 krKøb
6KitchenTime DK59,96 kr108,96 krKøb
7Rikki Tikki Shop60 kr60 krKøb
8Bolig & Haven69 kr69 krKøb
9Likehome.dk72 kr72 krKøb
10Pindhus.dk75 kr75 krKøb
11NordicFeel DK84 kr84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm

PriceData har fulgt prisen på Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 52,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Udskiftelige opvaskebørstehoveder Meraki Udskiftelige børstehoveder 2-pak Sort Ø8×H6 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202639 kr10,95 kr (22%)
22. maj 202649,95 kr10,95 kr (28%)
27. mar. 202639 kr8,95 kr (19%)
26. mar. 202647,95 kr8,95 kr (23%)
17. feb. 202639 kr13,95 kr (26%)
16. feb. 202652,95 kr13,95 kr (36%)
14. feb. 202639 kr13,95 kr (26%)
13. feb. 202652,95 kr13,95 kr (36%)
16. jan. 202639 kr8,95 kr (19%)
15. jan. 202647,95 kr8,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret