Gå til hovedindhold

Büngers Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50)

BüngersKartonEAN: 7391587561613
Pris fra 48,83 krtil 53,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,92 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.83 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Farvet papir A4 80g lilla - (50 ark)
48,83 kr
Til butik
Farvet papir A4 80g lilla - (50 ark) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Büngers
Kategori: A4 Farvet papir
Farve: 2
Artikel nr.: 856161
EAN: 7391587561613
Varenr.: 5035444
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50)
53,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48,83 kr87,83 krKøb
2HUMA.dk53,75 kr53,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50)

PriceData har fulgt prisen på Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 48,83 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 48,83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Udgår: Farvet papir A4 80 gr. lilla (50) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 202648,83 kr4,92 kr (9%)
13. apr. 202653,75 kr29,25 kr (35%)
11. apr. 202683 kr29,25 kr (54%)
4. apr. 202653,75 kr39,25 kr (42%)
3. apr. 202693 kr39,25 kr (73%)
17. mar. 202653,75 kr39,25 kr (42%)
16. mar. 202693 kr39,25 kr (73%)
8. mar. 202653,75 kr39,25 kr (42%)
7. mar. 202693 kr39,25 kr (73%)
2. mar. 202653,75 kr2,26 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret