Gå til hovedindhold

Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre

House DoctorHavemøblerEAN: 5707644329942
Pris fra 599 krtil 700 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 561,8 kr 17. maj

Sammenlign priser på Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Ave krukke 3-pak Cement
-14%599 kr
Før 700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Ave krukke 3-pak Cement billede

Produktinformation

House Doctor Ave krukke 3-pak Cement

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Krukker
EAN: 5707644329942
Varenr.: 603360-01
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Urtepotte, Ave, Lysegrå, sæt af 3 stk.
-14%599 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Urtepotte, Ave, Lysegrå, sæt af 3 stk. billede

Produktinformation

Skab et grønt og farverigt hjørne på terrassen, altanen eller ved din hoveddør med flotte krukker i forskellige størrelser i tidløst design! Ave fra House Doctor består af et sæt af 3 udendørskrukker i 3 størrelser. Krukkerne er lavet af cement i en flot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644329942
Varenr.: 46972212969802
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre
689 kr
Til butik
Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre billede

Produktinformation

Tilføj en strejf af elegance og funktionalitet til din udendørs indretning med Ave udendørskrukker fra House Doctor. Disse betagende krukker kommer i et sæt af tre, hver i forskellige størrelser, hvilket giver dig friheden til at arrangere dem efter dine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Udendørskrukker og potter
Farve: Lysegrå
EAN: 5707644329942
Varenr.: 21798
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Urtepotte, Ave, lysegrå
700 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK599 kr599 krKøb
2Bolig & Haven599 kr599 krKøb
3Likehome.dk689 kr689 krKøb
4Rikki Tikki Shop700 kr700 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre

PriceData har fulgt prisen på Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre i 182 dage. Laveste pris i perioden er 561,8 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 579 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Udendørskrukker/potter sæt á 3 House Doctor Ave i lysegrå cement frostsikre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026599 kr20 kr (3%)
1. jun. 2026579 kr6,07 kr (1%)
31. maj 2026572,93 kr3,7 kr (1%)
30. maj 2026569,23 kr
29. maj 2026569,71 kr
28. maj 2026569,93 kr29,07 kr (5%)
27. maj 2026599 kr31,65 kr (6%)
25. maj 2026567,35 kr1,11 kr (0%)
24. maj 2026568,46 kr
23. maj 2026567,96 kr31,04 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret