Gå til hovedindhold

Nedis Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort

NedisUSB-adaptereEAN: 5412810320202
-14%Pris: 239 kr
1 forhandler
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort
-14%239 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort billede

Produktinformation

Brug dette Nedis-overtræk til udendørs tv for at beskytte dit tv mod regn, fugt, vind, sollys, støv og fugleklatter. Tv-overtrækket giver 360 ° beskyttelse og er fremstillet af Oxford-tekstil i suveræn kvalitet og kan modstå vind og vejr i årevis.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: USB
Vægt: 1.27g
Artikel nr.: NDS-TVOC5052BK
EAN: 5412810320202
Varenr.: 86550

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort

PriceData har fulgt prisen på Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Udendørs TV Skærm Cover | Skærmstørrelse: 50 - 52 " | Højeste kvalitet Oxford | Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026239 kr30 kr (11%)
4. apr. 2026269 kr10 kr (4%)
17. mar. 2026259 kr50 kr (16%)
26. jan. 2026309 kr20 kr (6%)
8. dec. 2025329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret