Gå til hovedindhold

udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde

Design By UsVæglampebeslagEAN: 5713874230439
Pris fra 4.990 krtil 5.325 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.970 kr 12. maj

Sammenlign priser på udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4990 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
New Wave Optic Outdoor væglampe dæmpbar, clear
-17%4.990 kr
Før 5.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
New Wave Optic Outdoor væglampe dæmpbar, clear billede

Produktinformation

Design By Us New Wave Optic Outdoor væglampe dæmpbar, clear. Den populære New Wave Optic væglampe er rykket udendørs med denne skønne dæmpbare udendørslampe. Det håndblæste bølgede glas skaber smukke dekorationer på en hvilken som helst udevæg. Kan med kl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: New Wave Optic
EAN: 5713874230439
Varenr.: 23043
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde
-3%5.325 kr
Før 5.507 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

udendørs LED-væglampe New Wave Optic med klar elegance og høj kapslingsgrad til stilfulde udendørsområder LED-udendørs væglampe New Wave Optic kombinerer moderne design med funktionel belysning. Den er fremstillet af højkvalitetsglas og aluminium og overbeviser med sit klare design og kombinationen af robuste materialer. Med en varmhvid lysfarve på 2.700 K skaber lampen en behagelig og indbydende atmosfære. Den integrerede LED-lyskilde tilbyder en energieffektiv belysningsløsning, der imponerer med sin lange levetid. Takket være kapslingsgraden IP65 er lampen optimal til udendørs brug. Den er beskyttet mod støv og vandstråler og er derfor ideel til terrasser, indgangsområder eller facader. Med en fremragende farvegengivelse på 90 Ra gengives lyset særligt naturligt og harmonisk, hvilket sætter omgivelserne stilfuldt i scene. Det klare og sorte farvedesign understreger det tidløse design og gør lampen til et alsidigt element til krævende udendørsområder.

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: Udendørslamper
Materiale: Aluminium
EAN: 5713874230439
Varenr.: 10051505

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk4.990 kr4.990 krKøb
2Lampemesteren DK5.325 kr5.325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde i 61 dage. Laveste pris i perioden er 4.970 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 5.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.998 kr.

Den nuværende pris på 4.990 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for udendørs LED-væglampe New Wave Optic, 26 cm IP65 DESIGN BY US - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20264.990 kr20 kr (0%)
12. maj 20264.970 kr5 kr (0%)
10. maj 20264.975 kr5 kr (0%)
25. apr. 20264.970 kr5 kr (0%)
24. apr. 20264.975 kr15 kr (0%)
21. apr. 20264.990 kr130 kr (3%)
19. apr. 20265.120 kr130 kr (3%)
3. apr. 20264.990 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret