Gå til hovedindhold

Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn

Kave HomeHavemøblerEAN: 8433840776019
Pris fra 3.839 krtil 3.979 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.719 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3839 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn
3.839 kr
Til butik
Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn billede

Produktinformation

Salguer møbelkollektionen vil uden tvivl tilføre stil og elegance til dine overdækkede udendørs rum. Kendetegnet ved sit detaljeorienterede design, den originale stålstruktur og de inkluderede puder, vil dette møbel sætte et unikt præg både indenfor og ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kave Home
Kategori: Udendørs 2-personers sofaer
Farve: Brun/Beige/Grøn
EAN: 8433840776019
Varenr.: 17620
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
KAVE HOME Salguer havesofa, m. beige hynder - grøn reb og brun stål
3.979 kr
Til butik
KAVE HOME Salguer havesofa, m. beige hynder - grøn reb og brun stål billede

Produktinformation

Salguer havesofaen fra Laform fylder dine overdækkede udendørs rum med stil. Bemærkelsesværdigt for sit detaljeorienterede design, sin originale stålkonstruktion og medfølgende puder.Design lever både i og uden for dit hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Kave Home
Kategori: Udendørs loungemøbler
Farve: Beige
EAN: 8433840776019
Varenr.: 95229

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk3.839 kr3.839 krKøb
2Boboonline.dk3.979 kr3.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn

PriceData har fulgt prisen på Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.458,28 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.747 kr.

Den nuværende pris på 3.839 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Udendørs 2-personers sofa Kave Home Salguer i galvaniseret stål med snore-detaljer og puder - brun/beige/grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20263.839 kr120 kr (3%)
8. apr. 20263.719 kr260 kr (7%)
7. apr. 20263.979 kr260 kr (7%)
13. feb. 20263.719 kr80 kr (2%)
11. feb. 20263.639 kr80 kr (2%)
29. jan. 20263.719 kr40 kr (1%)
28. jan. 20263.679 kr40 kr (1%)
24. jan. 20263.719 kr80 kr (2%)
23. jan. 20263.639 kr860 kr (19%)
22. jan. 20264.499 kr860 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret