Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid

UbiquitiNetværkEAN: 0810010078278
Pris fra 1.491 krtil 2.070 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 579 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.382 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1491 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid
1.491 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi 6 Mesh - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: U6-MESH
EAN: 0810010078278
Varenr.: 1000576004
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U6 Mesh Adgangspunkt
1.524 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U6 Mesh
1.593 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi 6 Mesh - U6-Mesh Access Point
1.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Access Point WiFi 6 Mesh
1.829 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U6-Mesh adgangspunkt
1.890 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid
2.070 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.491 kr1.491 krKøb
2Dustin DK1.524 kr1.610,25 krKøb
3Proshop DK1.593 kr1.593 krKøb
4COMTEK1.749 kr1.749 krKøb
5Ultrashop1.829 kr1.829 krKøb
6Komplett DK1.890 kr1.890 krKøb
7Teknikproffset DK2.070 kr2.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.382 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.442 kr.

Den nuværende pris på 1.491 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Ubiquiti UniFi U6 Mesh WiFi 6 Trådløs forbindelse Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.491 kr20 kr (1%)
28. maj 20261.511 kr13 kr (1%)
27. maj 20261.524 kr3 kr (0%)
26. maj 20261.527 kr16 kr (1%)
25. maj 20261.543 kr32 kr (2%)
24. maj 20261.511 kr16 kr (1%)
23. maj 20261.527 kr22 kr (1%)
22. maj 20261.549 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.543 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.542 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret