Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

UbiquitiNetværkEAN: 0810084693636
Pris fra 663 krtil 829 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 587 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
663 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 6
Artikel nr.: UK-Ultra
EAN: 0810084693636
Varenr.: 20541712
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Swiss Army Knife UK-Ultra Adgangspunkt 2,4/5 GHz Hvid
672 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Swiss Army Knife Ultra Access Point
674 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife
684 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra adgangspunkt
689 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra
775 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Swiss Army Knife UK-Ultra Adgangspunkt 2,4/5 GHz Hvid
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK663 kr702 krKøb
2CompuMail DK672 kr672 krKøb
3Dustin DK674 kr760,25 krKøb
4Proshop DK684 kr723 krKøb
5Av-Cables DK689 kr689 krKøb
6COMTEK775 kr775 krKøb
7Ultrashop829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz i 150 dage. Laveste pris i perioden er 586 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 663 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 602 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026663 kr11 kr (2%)
28. maj 2026652 kr12 kr (2%)
27. maj 2026640 kr9 kr (1%)
22. maj 2026649 kr11 kr (2%)
21. maj 2026638 kr1 kr (0%)
20. maj 2026639 kr16 kr (3%)
19. maj 2026623 kr6 kr (1%)
17. maj 2026617 kr8 kr (1%)
15. maj 2026609 kr3 kr (0%)
14. maj 2026612 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret