Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512

UbiquitiComputer – tilbehørEAN: 0810084690192
Pris fra 2.929 krtil 3.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.865 kr 25. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2929 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect G5 POE-overvågningskamera 3-pakke
2.929 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Protect G5 POE-overvågningskamera 3-pakke billede

Produktinformation

Få skarp og ensartet overvågning med Ubiquiti UniFi Protect G5 PoE-overvågningskamera 3-pakke. Løsningen er velegnet til overvågning både indendørs og udendørs, når du ønsker flere vinkler dækket i et Ubiquiti UniFi Protect system. Kameraerne er 2K-overvågningskameraer med 5 MP sensor, så detaljer i billedet står tydeligt, når du skal gennemgå optagelser. De forsynes via PoE (802.3af), hvilket betyder at både strøm og data kører i ét netværkskabel, så du ikke behøver separat strømforsyning ved hvert kamera. Tre kameraer. Én samlet løsning. Med en pakkestørrelse på 3 stk får du tre ens kameraer, som kan dække flere områder på samme tid. Det gør det lettere at opbygge en sammenhængende løsning til overvågning af både indendørs og udendørs brug. Klar til både indendørs og udendørs montering Kameraerne er beregnet til montering både indendørs og udendørs, så du kan bruge samme kameraserie på tværs af bygningen. IP55-beskyttelse betyder, at kameraerne er beskyttet mod støv og vandstænk, mens IK04-slagfasthed hjælper med at beskytte mod fysiske påvirkninger. 2K-billede, nattesyn og høj dynamisk rækkevidde Opløsning i 2K kombineret med en 5 MP billedsensor giver et detaljeret billede, som er en fordel, når du skal genkende ansigter eller nummerplader. Nattesyn gør, at kameraerne også kan optage, når lyset er lavt, og høj dynamisk rækkevidde hjælper med at håndtere scener med både lyse og mørke områder – for eksempel ved vinduer eller indgange. PoE-strøm og to-vejs lyd PoE (802.3af) gør installationen mere enkel, fordi ét kabel pr. kamera leverer både netværk og strøm. To-vejs audio betyder, at kameraerne understøtter lyd i begge retninger, så du både kan høre, hvad der foregår, og tale ud gennem systemet. I pakken: 3 stk Ubiquiti UniFi Protect G5 PoE-overvågningskameraer.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: UVC-G5-BULLET-3
EAN: 0810084690192
Varenr.: 40864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G5 Bullet (3-Pack)
2.955 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect G5 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) (3-pack)
2.967 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Protect G5 Bullet 3-pack
2.974 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512
3.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK2.929 kr2.929 krKøb
2Proshop DK2.955 kr2.955 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.967 kr2.967 krKøb
4Dustin DK2.974 kr3.060,25 krKøb
5Ultrashop3.289 kr3.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.833 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 2.997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.924 kr.

Den nuværende pris på 2.929 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G5 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2688 x 1512 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.929 kr4 kr (0%)
26. maj 20262.925 kr60 kr (2%)
25. maj 20262.865 kr13 kr (0%)
22. maj 20262.878 kr47 kr (2%)
21. maj 20262.925 kr14 kr (0%)
14. maj 20262.911 kr6 kr (0%)
13. maj 20262.905 kr18 kr (1%)
7. maj 20262.887 kr15 kr (1%)
6. maj 20262.872 kr47 kr (2%)
5. maj 20262.919 kr47 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret