Gå til hovedindhold

Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk

UbiquitiComputer – tilbehørEAN: 0810354023514
Pris fra 1.130 krtil 1.875 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 745 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.039 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1130 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi AP-AC Pro Trådløs forbindelse
1.130 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi AP-AC Pro Trådløs forbindelse billede

Produktinformation

Includes a PoE adapter

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UAP-AC-PRO
EAN: 0810354023514
Varenr.: 989886490
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk
1.160 kr
Til butik
Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Ubiquiti UAP-AC-PRO WLAN adgangspunkt 1300 Mbit/s Hvid Strøm over Ethernet (PoE) Ubiquiti UAP-AC-PRO. 2.4 GHz, 5 GHz, Maksimal dataoverførselshastighed: 1300 Mbit/s. Sikkerhedsalgoritmer: AES, TKIP, WEP, WPA, WPA2. Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100,100...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: WiFi Access Point
EAN: 0810354023514
Varenr.: 52102727172432
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, PoE +, vit
-13%1.177 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, PoE +, vit billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, PoE +, vit, UniFi AC Pro AP stöder dual-band sändning av både 2,4 GHz och 5 GHz samtidigt, 3x3 MIMO-teknik i 5 och 2,4 GHz-radiobandarna. UniFi AC Pro AP är en gigabit, 802.3af-driven åtkomstpunkt som är lämplig för inomhus- eller utomhusbruk. UniFi Controller v4 är en kraftfull, trådlös mjukvarumotor för företag som är idealisk för implementering av högdensitetsklienter, vilket kräver låg svarstid och hög upptid. Med sin mjukvarubaserade förmåga tillåter UniFis virtuella kontrollplan obegränsad skalbarhet under en central styrenhet. Få åtkomst till UniFi Controller för att uppgradera utplacerade UniFi APs i fältet. 450 Mbps (2,5 GHz), 1,3 Gbps (5 GHz), 802.3af PoE / 802.3at PoE +, 2x 10/100/1000 Ethernet, Mått(BxDxH): 196,7 x 35 x 196,7 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: WiFi forlængere
EAN: 0810354023514
Varenr.: 38-62576
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO Access Point AC Pro
1.191 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ap-ac Pro
-0%1.211 kr
Før 1.211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point Ubiquiti UniFi AP?AC Pro - trådløst dual?band
1.309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point Ubiquiti UniFi AP?AC Pro - trådløst dual?band
1.329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi AP-AC Pro Trådløs forbindelse
1.399 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Ubiquiti Unifi Access Point
1.875 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.130 kr1.130 krKøb
2Geekd1.160 kr1.160 krKøb
3Teknikproffset DK1.177 kr1.226 krKøb
4Proshop DK1.191 kr1.191 krKøb
5Dustin DK1.211 kr1.297,25 krKøb
6Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
7Vivas DK1.329 kr1.398 krKøb
8Ultrashop1.399 kr1.399 krKøb
9Hertels Boresko1.875 kr1.875 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.039 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.071 kr.

Den nuværende pris på 1.130 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Ubiquiti UAP-AC-PRO 1GE/AC1750/AP - Indoor + Outdoor WiFi Access Point - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.130 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.129 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.130 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.142 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.143 kr43 kr (4%)
19. maj 20261.186 kr56 kr (5%)
14. maj 20261.130 kr49 kr (5%)
9. maj 20261.081 kr28 kr (3%)
8. maj 20261.053 kr9 kr (1%)
7. maj 20261.062 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret